نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی
چرا دندانپزشکان به تبلیغات نیاز دارند ؟

تبلیغات و بازاریابی دندانپزشکی

اگر دندانپزشک هستید، تبلیغات دندانپزشکی همان چیزی است که برای جذب مشتری دندانپزشکی و جذب بیمار دندانپزشکی به آن نیاز دارید. شما با تبلیغات خلاقانه دندانپزشکی می توانید توجه مخاطبان تان را به خودتان جلب کرده و آن ها را برای استفاده از خدمات دندانپزشکی ترغیب کنید.

نگاه آرمانی با تیمی حرفه ای، به طور تخصصی در بازاریابی خدمات درمانی و دیجیتال مارگتینگ پزشکی فعالیت دارد. ما در نگاه آرمانی آماده ارائه مشاوره و انجام بهترین تبلیغ برای دندانپزشکی طبق اصول بازاریابی دندانپزشکی هستیم.

در صورت نیاز به مشاوره تبلیغات دندانپزشکی، انجام تبلیغ دندانپزشکی و مشاهده نمونه تبلیغات دندانپزشکی نگاه آرمانی با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل و ارسال نمایید.


← برای تکمیل فرم درخواست مشاوره هم اکنون کلیک کنید! →


دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی چیست؟

به زبان ساده، امروزه دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، به روشی از بازاریابی گفته می شود که بر پایه وب و به صورت آنلاین در حوزه کسب و کارهای خدمات درمانی دندانپزشکی می باشد. در این روش از بازاریابی مطب دندانپزشکی از ابزارهایی مانند: وبسایت های پزشکی، شبکه های اجتماعی، سئو سایت پزشکی، تبلیغات آنلاین و ابزارهای هوشمند آنلاین دیگر استفاده می گردد.

 

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، بهترین تبلیغ برای دندانپزشکی

وقتی می گوییم تبلیغات دندانپزشکی، در اصل آنچه در ذهن ما شکل می گیرد، جذب مشتری دندانپزشکی برای فروش بیشتر و کسب درآمد می باشد. قطعا همانطور که همیشه گفته ایم هدف نهایی تبلیغات در حوزه دندانپزشکی می بایست جذب بیمار دندانپزشکی باشد. اما آیا روشهای سنتی تبلیغات می توانند همچنان برای ما درآمد بالا تولید کنند؟ یا باید برای بازاریابی دندانپزشکی از روش های جدید استفاده کرد.

به طور کلی وقتی شما از تغییرات پیرامونی کسب و کار خود عقب بمانید در واقع ناخواسته دچار صدمات جبران ناپذیری در حوزه درآمدی خواهید شد. امروزه با ورود دیجیتال مارکتینگ بر بستر کسب و کارها، شاهد رونق چشمگیری در جذب مشتری دندانپزشکی، میزان شهرت و درآمد تمامی مجموعه ها از جمله دندانپزشکان هستیم. شما نیز می توانید برای افزایش بیمار دندانپزشکی از دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی استفاده کنید.

 

جذب بیمار دندانپزشکی در نتیجه دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی

تمام کارهایی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی صورت می گیرد در نهایت باید موجب جذب بیمار دندانپزشکی شود. تبلیغ کلینیک دندانپزشکی با استفاده از روش های نوین و بازاریابی های جدید موجب می شود که دندانپزشکان به هدف نهایی خود یعنی جذب بیمار برسند.

 

تبلیغ خلاقانه دندانپزشکی

در تبلیغ خلاقانه دندانپزشکی، تبلیغ کلینیک دندانپزشکی با استفاده از روش های خلاقانه  در بستر دیجیتال مارکتینگ پزشکی صورت خواهد گرفت. روش های خلاقانه ای که می توان در این زمینه نام برد بهره گیری از شبکه های اجتماعی، طراحی سایت اختصاصی و استفاده از سایت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه پزشکی و دندانپزشکی فعالیت می کنند.

 

همچنین بخوانید:

آیا برندسازی پزشکی همان تبلیغات پزشکی است؟

 

استراتژی موثر برای تبلیغات دندانپزشکی

هر روز شاهد تاسیس کلینک ها و مراکز دندانپزشکی جدیدی هستیم که هر کدام سعی می کنند به نحوی بیماران را به سمت خود هدایت کنند. اگر شما هم دندانپزشک هستید حتما یکی از دغدغه هایتان جذب بیمار برای مطب دندانپزشکیتان است. کاملا واضح است که زمانی شما می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید که تبلیغات خلاقانه دندانپزشکی را در دستور کار خود قرار دهید.

در دندانپزشکی هم مانند سایر کسب و کارها متقاضیان به دنبال مراکز دندانپزشکی هستند که یک یا چند مزیت نسبت به سایر مراکز داشته باشند.

برای شروع کار بازاریابی دندانپزشکی و تبلیغات دندانپزشکی خود ابتدا باید به فکر یک استراتژی شخص و کاربردی باشید. خلاقیت شما در ارائه صحیح و متفاوت نشان دادن خدمتتان باعث موفقیت شما در بین رقبا خواهد شد. در ادامه راهکارهایی ارائه می دهیم که عملی کردن آنها باعث می شود بیماران دندانپزشکی کلینیک شما را از میان ده ها کلینیک دیگر انتخاب کنند و جز بیماران وفادار شما باشند.

 

  • همیشه در دسترس باشید

برای بیماران خیلی هیجان انگیز و دوست داشتنی است که ببینند پزشک معالجشان شخصا برای آنها وقت می گذارد. به همین دلیل در اختیار قرار دادن ایمیل، آی دی شبکه های اجتماعی یا حتی تلف خود به بیماران می توانید این حس خوب را به آنها بدهید و در جذب آنها به مطب دندانپزشکی خود گام بلندی بردارید. نکته مهم دیگر زمانی است که بیمار به مطب شما مراجعه می کند سعی نکنید همیشه یک پرستار را برای انجام دادن کارهایش مامور کنید؛ زیرا این حس را به بیماران می دهید که بهبود آنها برای شما اهمیتی ندارد و صرفا هدفتان گرفتن پول است.

 

  • هدف خود را مشخص کنید

هنگامی که می خواهید فعالیت های مربوط به بازاریابی و تبلیغات خود را شروع کنید توجه به اینکه دقیقا می خواهید به چه هدفی برسید بسیار مهم است اگر هدف مشخص بنداشته باشید در نتیجه راه مشخصی نخواهید داشت و در میان اهداف و کارهای مختلفی گیج خواهید شد و نمی توانید به نتیجه دلخواه خود برسید. هدف باید کاملا روشن باشد به عنوان مثال باید مشخص کنید که می خواهید در یک ماه دیگر در چه جایگاهی باشید یا اینکه سال آینده وضعیتتان را چگونه می بینید.

 

  • خدمات را با کیفیت عالی انجام دهید

همان طور که تبلیغ دهان به دهان می تواند تاثیر زیادی داشته باشد، نارضایتی مشتریان هم می تواند باعث شود مشتریان زیادی را از دست بدهید. به همین دلیل انجام دادن خدمات با کیفیت بالا از اهمیت زیادی برخوردار است. نکته ی قابل ذکر اینجاست که مشتریان ناراضی دیگر به مطب یا کلینیک شما مراجعه نمی کنند به همین دلیل شما نمی توانید نقاط ضعف خود را متوجه شوید تا آنها را برطرف کنید. به همین دلیل انجام دادن خدمات به بهترین شکل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

زمانی که شما کار خود را درست انجام دهید در صورتی که اشکالات کوچکی داشته باشید مشترین شما باز هم به کلینیک شما مراجعه می کنند و شما می توانید با پرسیدن نقطه نظرات آنها همان اشکالات کوچک را نیز رفع کنید.

همچنین بخوانید:

راه اندازی کلینیک دندانپزشکی

 

  • در فضای مجازی فعال باشید

امروز فضای مجازی جایگاه ویژه ای در بین تمام قشرهای مختلف پیدا کرده است و افراد زیادی برای انجام کارهای روزمره خود مانند مراجعه به مطب دندانپزشکی از این فضا استفاده می کنند.شما می توانید از این پلتفرم های رایگانی که سادگی در دسترس است برای جذب مشتری اقدام کنید.

فضای مجازی به شما کمک می کند که با استفاده از عکس، فیلم، پادکست و … خودتان را به طور کامل به بیماران معرفی کنید و مزیت هایی که فکر می نید نسبت به رقبا دارید را برای آنها به طور کامل شرح دهید. آشنایی کامل بیماران با فرآیند کار  امکانات و محیط کاری شما باعث اعتماد سازی می شود. و این اعتماد همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

 

  • وبسایت را فراموش نکنید

داشتن یک وبسایت باعث می شود که شما همیشه برای کاربرانتان در دسترس باشید زیرا بیماران تمایل دارند که برای برخی از امور به مطب یا کلینیک مراجعه نکنند به عنوان مثال برای دیدن سوابق خود، نتیجه آزمایشات و … وارد سایت شما شوند و مدارک لازم را پرینت کنند. وبسایت دقیقا یکی از مواردی است که می تواند کلینیک یا مطب شما را از سایر رقبا متمایز کند.

 

  • وبسایت خود را بهینه کنید

علاوه بر این که نیاز ات مشتریان شما به وبسایت مراجعه کنند شما می توانید از طریق وبسایت مشتریان جدید جذب کنید. برای این کار فقط کافی است وبسایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. برای این کار می توانید از خدمات سئو سایت پزشکی مجموعه نگاه آرمانی کمک بگیرید.

 

چرا باید دندانپزشکان استراتژی دیجیتال مارکتینگ داشته باشند؟

همانطور که برای انجام دادن یک کار ساده مانند سفر رفتن، از قبل برنامه ریزی میکنیم که با چه وسیله ای برویم؟ چه چیزهایی همراه خود برداریم؟ از کدام مسیر برویم؟ کجاهها استراحت کنیم و چه تفریحاتی داشته باشیم و در اصل برنامه ریزی میکنیم تا به بهترین شکل ممکن از سفرخود لذت ببریم.

در نتیجه برنامه ریزی برای یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ به ما کمک می کند تا برای کسب و کار خود تصمیمات آگاهانه ای بگیریم و بازاریابی مطب دندانپزشکی خود را به بهترین شکل انجام دهیم. چراکه فقط با داشتن یک برنامه استراتژیک می توانیم اطمینان داشته باشیم که تلاش ها و صرف هزینه ها و بودجه های ما، بیشترین تاثیر را خواهد داشت.

با یک تحقیق و سرچ ساده بر بستر وب، می توانید متوجه شوید که سرنوشت و آینده کسب و کار شما چه خواهد بود و آیا دیجیتال مارکتینگ پزشکی، یعنی ورود به عرصه های جدید بازاریابی پزشکی؟

اگر به این نتیجه رسیدید فقط کافیست با یک تماس ساده به کارشناسان کسب و کارهای نوین، نگاه آرمانی متصل شوید تا آنها با توجه به تخصص و مهارتهای خود در حوزه مارکتینگ خدمات درمانی، شما را به دنیای دیجیتالی که سرشار از مشتری، شهرت و درآمد است وصل نمایند.

 

چرا دندانپزشکان به بازاریابی پزشکی نیاز دارند؟

پاسخ این سوال مهم بسیار بسیار ساده می باشد؛ زیرا در دنیای امروز بدون دیجیتال مارکتینگ و بدون استفاده از استراتژی های مناسب، فرصت های شغلی و درآمدی و در نهایت تمام کسب و کارتان را درآینده ای نزدیک از دست خواهید داد و برند شما در زیر خروارها خاطره مشتریانتان دفن خواهد شد.

در بازاریابی خدمات درمانی وقتی از دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی استفاده می کنیم در واقع منافع مستقیم و غیرمستقیم برای هر دو گروه مشتریان و تیم دندانپزشکی ایجاد می کنیم. یعنی از طرفی کمک می کند تا به مشتریان خود نزدیک تر شویم، نیاز آنها را بهتر بشناسیم و با آنها در یک دنیای تعاملی در ارتباط باشیم و از طرف دیگر با معرفی درست خدمات دندانپزشکی، باعث افزایش شهرت مرکز خدمات درمانی و تیم دندانپزشکی خواهد شد.

 

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی چه کمکی به بیماران می کند؟

استفاده از تبلیغات آنلاین هوشمند دندانپزشکی در واقع علاوه بر ایجاد یک پایگاه داده اطلاعاتی دقیق از مشتریان بالفعل جهت ایجاد یک ارتباط دوسویه منجر به کشف نیازهای بیشمار مشتریان بالقوه که به دنبال خدمات دندانپزشکی و سلامت هستند، نیز می گردد .

دیگر هدف نهایی دیجیتال مارکتینگ، خدمت رسانی با افزودن ارزش های بیشتر به مشتریان می باشد.

حال با در نظر گرفتن این موضوع، ببینید بازاریابی غیردیجیتالی و یا کسب و کار بدور از دیجیتال مارکتینگ، چگونه خواهد بود؟ بر اساس مطالعه روند پیشرفت تکنولوژیهای نوین و ایجاد تکنیک های بازاریابی بر اساس قواعد دیجیتال مارکتینگ، برای ما روشن شده است که اکثر کسب و کارهای امروزی به ویژه کسب و کارهای حوزه خدمات درمانی و پزشکی و دندانپزشکی ، بدون استفاده از ابزارهای آنلاین هوشمند، در جذب و نگه داری مشتری، راه به جایی نخواهند برد.

پس اگر به دنبال شناخت بهتر قدرت ابزارهای آنلاین در کسب شهرت و درآمد بالا هستید، فقط کافیست، دپارتمان دیجیتال مارکتینگ نکاه آرمانی را دنبال کنید.

طبق آخرین آمارها در ایران حدود 57 میلیون کاربر اینترنت وجود دارد. پس تصور کنید اگر شما یک دندانپزشک  باشید که به دنبال راه هایی برای بازاریابی مطب دندانپزشکی خود است، با استفاده صحیح از فرایندهای دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، با چه سرعت بالا و چه حجم زیادی از اطلاع رسانی به مشتریان خود مواجه خواهید بود.

 

سوالات متداول

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی چیست؟

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، به روشی از بازاریابی گفته می شود که بر پایه وب و به صورت آنلاین در حوزه کسب و کارهای خدمات درمانی دندانپزشکی می باشد.

 

نگاه آرمانی چگونه تبلیغات دندانپزشکی را انجام می دهد؟

یکی از مواردی که می تواند به تبلیغ دندانپزشکی کمک کند و جذب بیمار دندانپزشکی را افزایش دهد، دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی است. بازاریابی دندانپزشکی توسط تیم حرفه ای نگاه آرمانی کسب و کار شما را متحول خواهد کرد.

چرا برای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی از نگاه آرمانی کمک بگیریم؟

نگاه آرمانی به صورت تخصصی در برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی پزشکی فعالیت دارد. از آن جا سالهاست بطور تخصصی در این حوزه فعالیت داریم، تجربه و دانش ما حرف اول را در بازاریابی دندانپزشکی می زند.

بازاریابی و تبلیغات دندانپزشکی با نگاه آرمانی چه نتایجی دارد؟

افزایش بیمار دندانپزشکی و مشتری دندانپزشکی
افزایش بیش از صد درصد درآمد مطب دندانپزشکی
کسب مخاطبان بیشتر در فضای مجازی
افزایش شهرت و محبوبیت

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی با نگاه آرمانی شامل چه خدماتی می شود؟

طراحی سایت پزشکی
سئو سایت پزشکی
تولید محتوای پزشکی
فعالیت و تبلیغات در شبکه های احتماعی و …

شماره تماس: 26423195-021

 

دکتر مهدی صنم پور، متخصص مارکتینگ و برندینگ

مطالب پیشنهادی

نگاه آرمانی
انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.