تبلیغات خلاقانه دندانپزشکی
تبلیغات خلاقانه دندانپزشکی
آوریل 21, 2020
بازاریابی خدمات درمانی و مفاهیم کلیدی – بخش دوم
آوریل 21, 2020

چرا دندانپزشکان به بازاریابی پزشکی نیاز دارند؟

بازاریابی مطب دندانپزشکی یکی از بخش های بازاریابی پزشکی است.

پاسخ این سوال مهم بسیار بسیار ساده می باشد؛ زیرا در دنیای امروز بدون دیجیتال مارکتینگ و بدون استفاده از استراتژی های مناسب، فرصت های شغلی و درآمدی و در نهایت تمام کسب و کارتان را درآینده ای نزدیک از دست خواهید داد و برند شما در زیر خروارها خاطره مشتریانتان دفن خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ چه کمکی به دندانپزشکان می کند؟

در بازاریابی خدمات درمانی وقتی از دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی استفاده می کنیم در واقع منافع مستقیم و غیرمستقیم برای هر دو گروه مشتریان و تیم دندانپزشکی ایجاد می کنیم. یعنی از طرفی کمک می کند تا به مشتریان خود نزدیک تر شویم، نیاز آنها را بهتر بشناسیم و با آنها در یک دنیای تعاملی در ارتباط باشیم و از طرف دیگر با معرفی درست خدمات دندانپزشکی، باعث افزایش شهرت مرکز خدمات درمانی و تیم دندانپزشکی خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی چیست؟

به زبان ساده، امروزه دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، به روشی از بازاریابی گفته می شود که بر پایه وب و به صورت آنلاین در حوزه کسب و کارهای خدمات درمانی دندانپزشکی  می باشد. در این روش از بازاریابی مطب دندانپزشکی از ابزارهایی مانند: وبسایت های پزشکی، شبکه های اجتماعی، سئو سایت پزشکی، تبلیغات آنلاین و ابزارهای هوشمند آنلاین دیگر استفاده می گردد.

دیجیتال مارکتینگ ، قوی ترین ابزار بازاریابی دندانپزشکی

وقتی می گوییم تبلیغات دندانپزشکی، در اصل آنچه در ذهن ما شکل می گیرد، جذب مشتری دندانپزشکی برای فروش بیشتر و کسب درآمد می باشد. قطعا همانطور که همیشه گفته ایم هدف نهایی تبلیغات در حوزه دندانپزشکی می بایست جذب بیمار دندانپزشکی باشد. اما آیا روشهای سنتی تبلیغات می توانند همچنان برای ما درآمد بالا تولید کنند؟ یا باید برای بازاریابی مطب دندانپزشکی از روش های جدید استفاده کرد.

به طور کلی وقتی شما از تغییرات پیرامونی کسب و کار خود عقب بمانید در واقع ناخواسته دچار صدمات جبران ناپذیری در حوزه درآمدی خواهید شد. امروزه با ورود دیجیتال مارکتینگ بر بستر کسب و کارها، شاهد رونق چشمگیری در میزان شهرت و درآمد تمامی مجموعه ها  از جمله دندانپزشکان هستیم.


← برای تکمیل فرم درخواست مشاوره هم اکنون کلیک کنید! →


جذب بیمار دندانپزشکی

تمام کارهایی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی صورت می گیرد در نهایت باید موجب جذب بیمار دندانپزشکی شود. تبلیغ کلینیک دندانپزشکی با استفاده از روش های نوین و بازاریابی های جدید موجب می شود که دندانپزشکان به هدف نهایی خود یعنی جذب بیمار برسند.

تبلیغ خلاقانه دندانپزشکی

در تبلیغ خلاقانه دندانپزشکی؛ تبلیغ کلینیک دندانپزشکی با استفاده از روش های خلاقانه  در بستر دیجیتال مارکتینگ پزشکی صورت خواهد گرفت. روش های خلاقانه ای که می توان در این زمینه نام برد بهره گیری از شبکه های اجتماعی، طراحی سایت اختصاصی و استفاده از سایت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه پزشکی و دندانپزشکی فعالیت می کنند.

دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی چه کمکی به بیماران می کند؟

استفاده از تبلیغات آنلاین هوشمند دندانپزشکی در واقع علاوه بر ایجاد یک پایگاه داده اطلاعاتی دقیق از مشتریان بالفعل جهت ایجاد یک ارتباط دوسویه منجر به کشف نیازهای بیشمار مشتریان بالقوه که به دنبال خدمات دندانپزشکی و سلامت هستند، نیز می گردد .

دیگر هدف نهایی دیجیتال مارکتینگ، خدمت رسانی با افزودن ارزش های بیشتر به مشتریان می باشد.

حال با در نظر گرفتن این موضوع، ببینید بازاریابی غیردیجیتالی و یا کسب و کار بدور از دیجیتال مارکتینگ، چگونه خواهد بود؟ بر اساس مطالعه روند پیشرفت تکنولوژیهای نوین و ایجاد تکنیک های بازاریابی بر اساس قواعد دیجیتال مارکتینگ، برای ما روشن شده است که اکثر کسب و کارهای امروزی به ویژه کسب و کارهای حوزه خدمات درمانی و پزشکی و دندانپزشکی ، بدون استفاده از ابزارهای آنلاین هوشمند، در جذب و نگه داری مشتری، راه به جایی نخواهند برد.

پس اگر به دنبال شناخت بهتر قدرت ابزارهای آنلاین در کسب شهرت و درآمد بالا هستید، فقط کافیست، دپارتمان دیجیتال مارکتینگ نکاه آرمانی را دنبال کنید.

طبق آخرین آمارها در ایران حدود 57 میلیون کاربر اینترنت وجود دارد. پس تصور کنید اگر شما یک دندانپزشک  باشید که به دنبال راه هایی برای بازاریابی مطب دندانپزشکی خود است، با استفاده صحیح از فرایندهای دیجیتال مارکتینگ دندانپزشکی، با چه سرعت بالا و چه حجم زیادی از اطلاع رسانی به مشتریان خود مواجه خواهید بود.

چرا باید دندانپزشکان استراتژی دیجیتال مارکتینگ داشته باشند؟

همانطور که برای انجام دادن یک کار ساده مانند سفر رفتن، از قبل برنامه ریزی میکنیم که با چه وسیله ای برویم؟ چه چیزهایی همراه خود برداریم؟ از کدام مسیر برویم؟ کجاهها استراحت کنیم و چه تفریحاتی داشته باشیم و در اصل برنامه ریزی میکنیم تا به بهترین شکل ممکن از سفرخود لذت ببریم در نتیجه برنامه ریزی برای یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ به ما کمک می کند تا برای کسب و کار خود تصمیمات آگاهانه ای بگیریم و بازاریابی مطب دندانپزشکی خود را به بهترین شکل انجام دهیم. چراکه فقط با داشتن یک برنامه استراتژیک می توانیم اطمینان داشته باشیم که تلاش ها و صرف هزینه ها و بودجه های ما، بیشترین تاثیر را خواهد داشت.

با یک تحقیق و سرچ ساده بر بستر وب، می توانید متوجه شوید که سرنوشت و آینده کسب و کار شما چه خواهد بود و آیا دیجیتال مارکتینگ پزشکی، یعنی ورود به عرصه های جدید بازاریابی پزشکی؟ اگر به این نتیجه رسیدید فقط کافیست با یک تماس ساده به کارشناسان کسب و کارهای نوین، نگاه آرمانی متصل شوید تا آنها با توجه به تخصص و مهارتهای خود در حوزه مارکتینگ خدمات درمانی، شما را به دنیای دیجیتالی که سرشار از مشتری، شهرت و درآمد است وصل نمایند.


← برای تکمیل فرم درخواست مشاوره هم اکنون کلیک کنید! →


بازاریابی دندانپزشکی به شما کمک می کند مردم از بین رقبا شما را انتخاب کنند زیرا شما در فرآیند بازاریابی صحیح دندانپزشکی تمام تلاش خود را می کنید تا خودتان را به بهترین شکل معرفی کنید، بهترین خدمات را ارائه دهید و در نتیجه اعتماد مشتری را جلب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *