دیجیتال مارکتینگ پزشکی
دیجیتال مارکتینگ پزشکی
۱۳۹۷-۰۶-۱۴
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی
۱۳۹۷-۰۶-۱۴

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی چیست؟

منظور از سئو سایت پزشکی(سئو در وبسایت های پزشکی): سئو مخفف سه کلمۀ Search Engine Optimization است که به صورت خلاصه به شکل SEO نوشته می‌شود. اگر بخواهیم این سه کلمه را به صورت دقیق ترجمه کنیم باید بگوییم «بهینه سازی موتور جستجو» اما ترجمۀ بهتر و رایج‌تر می‌تواند عبارت «بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو» باشد. سئو و بهینه سازی سایت پزشکی این است که وب سایت شما در نتایج یک موتور جستجو امتیاز خوبی داشته باشد به عبارت دیگر به مجموعه اقداماتی که وب سایت شما را در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو در صفحه اول  نمایش داده شودSEO گفته می شود.

این مسئله یکی از مهم ترین کارایی سئو می باشد. کمک به وب سایت ها برای بدست آوردن جایگاه مناسب و همچنین بهینه سازی وب سایت با کمک به روند دیده شدن، سرعت بازاریابی آنلاین (دیجیتال مارکتینگ پزشکی) را بیشتر می کند. کاربران زمانی که دراینترنت به دنبال موضوع خاصی می گردند دو حالت دارد یا آدرس وب سایت مورد نظر خود را دارند و مستقیم به سراغ آن می روند و مطالب و خدمات مورد نظرشان را دریافت می کنند و یا اینکه با استفاده از موتورهای جستجوگر به دنبال آدرس وب سایت مورد نظر خود برای دریافت اطلاعات در آن زمینه می گردند. که برای گزینه دوم است که اهمیت بهینه سازی سایت( SEO )خودش را نشان می دهد. موتورهای جستجو بیشترین سهم را درراهنمایی کاربران به وب سایت ها دارند و بیشترین ترافیک وب سایت ها از همین طریق تامین می شود.

سئو سایت پزشکی

آماری برای درک بهتر اهمیت سئو پزشکی

 • مردم جهان روزانه بین ۶ تا ۷ میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند
 • هفتاد تا هشتاد درصد جستجوگران، به لینک‌هایی که به صورت تبلیغ (با پرداخت پول) توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل، نمایش داده می‌شوند، نگاه نمی‌کنند.
 • کسی که از طریق کلیک کردن روی لینک در موتور جستجو وارد فضای آنلاین شما می‌شود، در مقایسه با کسی که شما برای بازاریابی به سراغ او رفته‌اید، برای تبدیل شدن به یک مشتری هزینه‌ی کمتری خواهد داشت.
 • جستجو بر روی موبایل طی سال‌های اخیر همواره روندی افزایشی داشته و از سال ۲۰۱۵ به بعد، سرچ موبایل از سرچ دسکتاپ بیشتر شده است. همچنین در حال حاضر، سهم دسکتاپ در میان ابزارهای اتصال به اینترنت در سطح جهان کمتر از ۵۰ درصد است

اهداف سئو سایت پزشکی

۱.ایجاد برند

۲.بازدید بیشتر از وب سایت

۳.افزایش ترافیک سایت

۴.ایجاد رتبه مناسب در جستجوی موتورهای جستجوگر

۵.کمک به دیجیتال مارکتینگ پزشکی

۶.افزایش کاربران و افزایش درآمد

seo سایت پزشکی

ضرورت سئو سایت پزشکی؟

اکثر کاربران موتورهای جستجو، بر روی یکی از ۵ پیشنهاد برتر در صفحه نتایج کلیک می کنند، بنابراین برای استفاده ازاین مزیت و به دست آوردن بازدید کننده های وب سایت یا مشتری برای مرکز خدمات درمانی خود باید جزو اولین های لیست باشید.

کاربران به موتورهای جستجو اعتماد می کنند و حضور داشتن شما در موقعیت های بالا برای کلمات کلیدی که کاربر جستجو می کند، اعتماد به وب سایتتان را افزایش میدهد.

(SEO) سئو سایت پزشکی برای تبلیغات اجتماعی وب سایت شما مناسب است

SEO برای اجرای صحیح یک وب سایت مهم است

تصور کنید در بهترین نقطه شهرتان دارای یک مطب پزشکی هستید. مزیت هایی که برای شما دارد چه چیزهایی می تواند باشد؟ شاید یکی از مزیت های داشتن مطب پزشکی در بهترین نقطه شهر داشتن مشتریان زیاد باشد. قطعا همین است. زمانی که مطب پزشکی شما در بهترین جای شهر باشد بهترین مشتریان از آن شما خواهند شد.

هنگامی که سایت شما در صفحه اول گوگل و در رتبه یک گوگل باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ دقیقا مثل این می ماند که شما در بهترین نقطه شهر و در بین رقبای خود اول هستید. با این وجود مشتریان اول از سایت شما دیدن می کنند و بعد از سایت رقبای شما. و این شانس شما را برای جذب مخاطب و ارائه خدمات تان افزایش می دهد.

(SEO) سئو سایت پزشکی می تواند شما را در صدر این رقابت قرار دهد، اگر دو وب سایت یک چیز مشترک را بفروش برسانند، این بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت برای شما، احتمال داشتن مشتری بیشتر و فروش بیشتری را رقم خواهد زد.

دلیل بعدی که باید سایتمان را سئو کنیم این است که برندمان را قوی کنیم. در واقع ما با سئو می توانیم برند سازی کنیم. زمانی که سایت ما نسبت به رقبای دیگرمان در جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل قرار داشته باشد افراد زیادی به ما اعتماد کرده و از سایت ما دیدن می کنند. به مرور زمان که جایگاه سایت ما در صفحه اول گوگل ثابت شد برندسازی ما خیلی راحت تر انجام می شود. اگر به دنبال تبلیغ در بزرگ‌ترین بیلبورد جهان با کمترین هزینه مالی هستید پیشنهاد من سئو سایت بر اساس قوانین گوگل است.

3 دیدگاه

 1. جمشید قهرمانی گفت:

  شما خودتون سئو انجام میدین؟

 2. داوود مهرداد گفت:

  سئو سایت برای معرفی کار ما چقدر میتونه تاثیر گذار باشه؟

 3. شیرین عزت الهی گفت:

  مطلب خوبی بود ممنون از زحماتتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازاریابی خدمات درمانی
عضویت در خبرنامه نگاه آرمانی
به خانواده بزرگ نگاه آرمانی بپیوندید
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود
X   نمیدونید! چقدر خوشحالیم که اینجایید...
  امیدواریم اونقدر قوی باشید که بتونیم بزودی با هم همکار باشیم
X   از اینکه اینجایید به شما تبریک می گوئیم!
  چون شما جزء اندک مدیران خوش فکری هستید که برای توسعه برند سازمانی خود اقدام کرده اید.
از اینکه اینجایید خیلی خوشحالیم!
با عرض پوزش در حال بارگذاری دوره آموزشی رایگان برای شما عزیزان هستیم.
لطفا در روزهای آتی به این صفحه مراجعه کنید و یا با درج ایمیل خود؛ از ارسال این دوره رایگان بهره مند شوید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود