مدیریت-شهرت نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی
رسانه و مدیریت شهرت پزشکی
آوریل 21, 2020
سئو-سایت-پزشکی
سئو سایت پزشکی
آوریل 21, 2020

اهمیت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی و اهمیت سرشار آن بر هیچکس پوشیده نیست. در دهه اخیر اگر شما کسب و کار ثروتمندترین افراد جهان را ببینید متوجه این موضوع خواهید شد که 70% این افراد توسط کسب و کاراینترنتی و با کمترین سرمایه ثروتمند شده اند که این موضوع فقط دراین خلاصه خواهد شد که این افراد از بستر اینترنت و کسب و کار اینترنتی انتخاب درست در زمان مناسب داشته اند. امروزه کاربران برای دریافت سرویس ها، خریدها وخدمات ازموتورهای جستجوی گوگل استفاده می کنند و دراینجاست که اهمیت، داشتن یک وب سایت در دیجیتال مارکتینگ خودش را نشان می دهد، چرا که می توان با یک سرچ ساده درموتورهای جستجوگر وب سایت شما نمایش داده شود و انفجاری درتعداد بازدید کننده ها از کسب و کار و خدمات شما پدید خواهد آمد.

وب سایت شما، اولین تابلو شماست که بیماران با آن برخورد می کنند. طراحجی سایت پزشکی را جدی بگیرید

هنگامی که شما برای طراحی سایت پزشکی در مجموعه نگاه آرمانی سفارش خود را تائید می کنید ؛ یک تیم حرفه ای متشکل از کارشناس استراتژی بازار، مدیر پروژه، کارشناس طراح و برنامه نویس، کارشناس تولید محتوا، کارشناس سئو سایت پزشکی در موتورهای جستجو؛ در کنار خود به همراه خواهید داشت تا بتوانید به اهداف از پیش تعیین شده از داشتن سایت و حضور در دنیای اینترنت، برسید.

طراحی سایت پزشکی برای مطب

مطالعات نشان می دهند که برای آنکه ضریب اثرگذاری یک فرایند تبلیغاتی مانند وبسایت بالاتر برود، می بایست از تیمهای متخصص و با تجربه در همان حوزه استفاده کرد چراکه در طراحی سایت برای مطب می بایست به موضوعاتی مانند استفاده درست از رنگها، طراحی و دیزاین، ابزارهای مورد استفاده مطب و مواردی از این قبیل، اهمیت داده شود.

در اصل باید بگوییم طراحی سایت برای مطب پزشکان با طراحی سایت برای سایر کسب و کارها تفاوتهای عمده ای دارند و البته برای داشتن یک وبسایت کاملا حرفه ای می بایست یک تیم متشکل از کارشناس استراتژی بازار، مدیر پروژه، کارشناس طراح و برنامه ریز، کارشناس تولید محتوای پزشکی و کارشناس سئو و بهینه سازی سایت پزشکی نیز در خدمت داشت.

وجود این تیم برای موفقیت یک مجموعه در طراحی سایت برای مطب بسیار حائز اهمیت می باشد برای آنکه از نظر گوگل وبسایت پزشکی شما درست مانند یک موجود زنده می باشد که می بایست به تمام ابعاد وجودی او پرداخته شود.

مزایای طراحی سایت برای مطب چیست؟

امروزه با وجود حدود 60 میلیون کاربر اینترنتی در ایران و همچنین افزایش رقابت در کسب و کارهای مختلف به ویژه پزشکی، یکی از روش های بسیار موثر در بازاریابی مطب پزشکی، طراحی سایت برای مطب می باشد. وقتی شما به طراحی سایت برای مطب خود میپردازید در اصل بیشتر و بهتر دیده می شوید، اعتبار و شهرت شما نزد مشتریان تان بالاتر می رود و در نهایت می توانید با صرف هزینه بسیار اندک برای اطلاع رسانی بهتر و جذب مشتریان بیشتر اقدام کنید.

امروزه در جهان، فناوری اطلاعات در حوزه اینترنت به عنوان عمده ترین محور تحول و توسعه کسب و کارهای پزشکی مطرح شده و دستاوردهای ناشی از آن به گونه های مختلف در زندگی بهتر و حال بیماران و مردم تاثیر گذار می‌باشد. این تحولات واژه هایی مانند تجارت الکترونیکی، شهر الکترونیکی و حتی بیمارستان و خدمات پزشکی الکترونیکی را به همراه داشته است. بی شک در دنیای نوین و پیشرفته امروزی یکی از مهمترین ابزارها برای معرفی خدمات پزشکی به قشر وسیعی از جامعه، یک سایت پزشکی جامع و البته جذاب و کاربردی می‌باشد. ارائه این سرویس‌های آنلاین از راهکارهای بسیار موثری است که بیماران را به پزشکان خاصی جذب می‌کند.

طراحی سایت پزشکی اولین قدم بازاریابی پزشکی

اینترنت دروازه ورود افراد و سازمان ها به بازارهای بزرگ جهانی است. امروزه هرگونه کسب و کاری که به منظور ارائه محصولات، کالاها، خدمات وایده ها شکل می گیرد، بنا به دلایل متعدد ناگزیر به استفاده از اینترنت برای گسترش و توسعه فعالیت خود می باشد. اولین گام در جهت ورود به بازار تجارت الکترونیک، طراحی سایت پزشکی و ایجاد یک پایگاه اینترنتی انحصاری است که معرف حضور شما در این عرصه به سایرین خواهد بود.

این روزها گرایش استفاده از وب سایت و اینترنت به عنوان یک ابزار تشریفاتی جای خود را به استفاده کاملا کاربردی ازاین ابزار در همه زمینه ها داده است. رشد عجیب این گرایش تا جایی پیش رفته، که وب سایت یک مجموعه را مهمترین رسانه و سخنگوی آن مجموعه می دانیم. وب سایت‌های زیادی درسراسر جهان وجود دارند، اما هیچ کدام از آن‌ها ۲۶ سال قدمت ندارند. اولین وب سایت دنیا که به پروژه World Wide Web یا همان W3 تعلق داشت، در 6 آگوست سال ۱۹۹۱ متولد شد.

طراحی سایت قدرتمند پزشکی

طراحی سایت جذاب پزشکی، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است، اما با مزایای فراوان دیگر. یک سایت می تواند شامل متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی باشد که توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند، از زبان های نشانه گذاری که اکثرا برای ایجاد ساختار از HTML و برای استایل دهی از CSS هستند، استفاده می کنند.

برای طراحی سایت پزشکی که با استفاده از آن بتوانید خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

فرایند طراحی سایت پزشکی

 • مفهوم سازی
 • طرح ریزی
 • تحقیق قبل از ایجاد وب سایت
 • تحقیق کلی
 • تبلیغات

قیمت طراحی سایت پزشکی

بدون شک یکی از مهم ترین دغدغه های پزشکان در سفارش وبسایت، قیمت طراحی می باشد. اما باید همینجا بگوییم برای طراحی سایت نیز مانند بسیاری از خریدهای مهم خود بحث و تمرکز بر روی قیمت را بگذارید برای بررسی آخر، چراکه در قیمت طراحی سایت پزشکی می بایست بر اساس نوع طراحی، نوع ماژولها و در نهایت ابزارهای مناسب تعیین گردد. و می بایست مراقب باشید تا افراد سودجو از عدم آگاهی شما نسبت به طراحی سایت پزشکی سو استفاده نکنند.

به طور مثال اگر شما فقط به دنبال داشتن یک وبسایت فقط به عنوان یک صفحه آگهی دهنده در اینترنت باشید، قیمت طراحی سایت پزشکی شما در حداقل ممکن خواهد بود اما اگر یک مطب پزشکی بخواهد وبسایت او دارای ویژگیهایی بهتر مانند: گالری تصاویر، گالری ویدئو، گوگل مپ، منوهای تخصصی، خبرنامه ایمیلی، آرشیو مقالات ماژول فرم ساز و موراد زیادی از این دست، بدون شک قیمت طراحی سایت بالاتر خواهد رفت و در نهایت اگر شما نیاز به بخشهایی مانند نوبت دهی آنلاین، پرداختهای اینترنتی، جوابدهی آنلاین و … باشید، قیمت طراحی سایت پزشکی شما بیشتر نیز خواهد شد. پ

پس وقتی به یک شرکت متخصص در طراحی سایت پزشکی مراجعه می کنید پیش از آنکه درباره قیمت پرس و جو کنید پیشنهاد می دهیم اول از همه بدانید قرار است برای طراحی سایت پزشکی شما از چه ابزارها و ماژول هایی استفاده شود و اگر آین ابزارها نیازهای شما را مرتفع می کرد آنگاه در مورد قیمت طراحی سایت پزشکی خود تصمیم گیری کنید.

در نهایت با توجه به اینکه داشتن یک سایت پزشکی می تواند باعث افزایش اثرگذاری تبلیغات شما و همچنین کاهش نیروی انسانی اضافه و کم شدنخطای نیروی انسانی و در نهایت افزایش بهره وری گردد به شما می گوییم فقط به دنبال انتخاب یک تیم متخصص در حوزه مارکتینگ پزشکی باشید و برای دریافت بهترین و موثرترین خدمات دیجیتال مارکتینگ پزشکی، خیلی به قیمت طراحی سایت پزشکی اهمیت ندهید.

مزایای وب سایت در کسب و کارهای خدمات درمانی 

 • بهره گيري از رسانه وسيع تبليغی
 • سادگی ارتباط با مخاطبان خاص و عام
 • وب سایت، یک پایگاه تبلیغاتی فوق العاده قدرتمند است
 • وب سایت می تواند نمایشی از قدرت و دقت کسب و کار در اینترنت باشد
 • دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس سایت شما
 • مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و هر مکان با شما ارتباط برقرار کنند
 • یک وب سایت خوب مانند یک شعبه بین المللی برای معرفی کالا و خدمات ارائه شده می باشد
 • به روز رسانی آسان و کم هزینه (در سایت های داینامیک بدون صرف هزینه و زمان زیاد) درمقایسه با تبلیغات چاپی و…
 • وجود وب سایت، اعتبار کسب وکار شما را افزایش خواهد داد
 • وب سایت، دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتریان شما را ٢٤ ساعته و هفت روز هفته دارد
 • پایین بودن هزینه ی طراحی سایت پزشکی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی نظیر تبلیغات چاپی، بیلبورد و…
 • تغییرات انجام شده در خدمات شما به سرعت به اطلاع دیگران می رسد
 • اگر برای نمایش محصولات خود، فضای فیزیکی کافی ندارید، یک وب سایت میتواند تمامی محصولات شما را به همراه عکس های مختلف، توضیحات، کاتالوگ و … به نمایش بگذارد
 • می توانید از طریق عضوگیری در وب سایت، اطلاعات مشتریان و کاربران را جمع آوری نموده و به روش های مختلف از آنها استفاده نمایید

 امکانات یک سایت پزشکی خوب

 • قراردان بخشی برای معرفی پزشک، مطب یا کلینیک در طراحی سایت پزشکی
 • قراردادن بخشی برای ارائه ی خدمات و تخصص ها درطراحی سایت پزشکی
 • قراردان بخشی برای پیدا کردن متقاضیان و بیماران مختلف در طراحی سایت پزشکی
 • قراردادن بخشی برای ارتباط بیشتر با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ها و نظردهی در طراحی سایت پزشکی
 • قراردادن بخشی برای نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران در طراحی سایت پزشکی
 • قراردادن بخشی برای نمایش فضا ومکان مطب یا کلینیک به صورت تورمجازی درطراحی سایت پزشکی

مزایای وب سایت پزشکی

 • افزایش اعتبار و شهرت پزشک نزد بیماران و همکاران
 • در دسترس بودن مشخصات مطب پزشک در هر زمان و هر مکان
 • سهولت ارجاع مشتریان جدید
 • افزایش روز افزون ارزش تبلیغات شما
 • کاهش نیروی انسانی اضافه
 • کم شدن خطای نیروی انسانی
 • افزایش بهره وری
 • همچنین اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات یک راه خوب برای جذب و راهنمایی مشتری به مطب پزشک است.

دیجیتال مارکتینگ پزشکی

به طور کلی طراحی سایت پزشکی یکی از اصلی ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ است. زمانی که فردی به دنبال اطلاعاتی در مورد خدمات و یا محصولات سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می‌کنند. میزان بازدید کننده هدایت‌ شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی درحدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می‌شوند. یک وب سایت همانند ایجاد یک فروشگاه در قطب شمال است. زیرا، کسی نمی داند که شما در آنجا هستید.

بسیاری ازشرکت های الکترونیکی به این نتیجه می رسند که هزینه تبلیغاتشان برای این که خود را به مشتریان معرفی کنند، آن قدربالا است که گاهی اوقات عملاً ادامه کارآنها را غیرممکن می سازد. شرکت هایی که بتوانند امکانات فیزیکی خود را با امکانات شبکه ای و الکترونیکی درهم آمیزند، موفقیت بیشتری کسب می کنند. تحقیقات صورت گرفته در فصل تعطیلات سال گذشته درآمریکا، حکایت از آن داشت که از بین ۱۵ شرکت برترالکترونیکی دراین دوران، ۱۱ شرکت همان شرکت هایی بودند که چنین تلفیقی را میان دارایی های فیزیکی و الکترونیکی خود ایجاد کرده بودند.

راز وب سایت های قدرتمند پزشکی در چیست؟

١- بهینه سازی قوی سایت توسط موتورهای جستجو مثل: Google

2- تور مجازی جهت آشنایی بیشتر بیمار با محیط مراکز پزشکی

۳- اطلاع رسانی آنلاین به بیماران به صورت هوشمند

۴- پاسخ دهی به سوالات متداول به صورت هوشمند

5-  معرفی پزشکان و رزومه آنها

6- رزرو و تعیین وقت آنلاین

۷- نمایش خدمات پزشکی

سفارش طراحی سایت پزشکی در نگاه آرمانی 

 • طراحی گرافیکی زیبا و منحصر به فرد
 • پیاده سازی سریع، امن و کاملا واکنش گرا(متناسب با تمامی دستگاه ها مانند موبایل و تبلت)
 • بهینه و هماهنگ با موتورهای جستجو
 • بهینه و آماده برای تبلیغات گوگل و سئو
 • محیط مدیریتی کامل با کاربری آسان
 • پشتیبانی فنی مطمئن و سریع

بدون شک، شما سزاوار این هستید که یک سایت جامع داشته باشید تا هم از لحاظ فنی به خوبی طراحی شده باشد؛ هم از نظر گرافیکی مناسب باشد، تجربه کاربری عالی ارائه دهد و برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده باشد؛ تا بتوانید بیماران مورد نظر خود را جذب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *