نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

4 روش تبلیغات مطب دندانپزشکی

پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان افراد به اینترنت و شبکه‌های مجازی، باعث شده است تبلیغات مطب های دندانپزشکی از حالت سنتی فاصله گرفته و به سمت مدرن شدن پیش رود. در نتیجه دندانپزشکان درصدد معرفی خود در شبکه های اجتماعی هستند. در نتیجه خوب است با 4 روش ( تبلیغات دندانپزشکی زیبایی ) مطب دندانپزشکی که در این مقاله گرد هم آورده ایم، آشنا شوید.

 

ویدیو زیر رو از دست ندهید (از زبان دکتر مهدی صنم پور)

[aparat id=’67EMS’]

 

تبلیغات مطب دندانپزشکی

اهمیت و نقش تبلیغات در پیشبرد اهداف شخص یا نهادی که خدمتی را ارائه می دهد بر هیچکس پوشیده نیست. هر چقدر یک دندانپزشک در کار خود خبره باشد بازهم تا زمانی که نام خود یا مطب خود را به برند تبدیل نکند نباید انتظار پیشرفت چشمگیری داشته باشد. برای داشتن تبلیغاتی هدفمند قبل از هر چیز باید مخاطب هدف خود را شناسایی کنید. مخاطب هدف دندانپزشکان بی شک افرادی هستند که در همان محدوده یا در همان شهر سکونت می کنند. کم پیش می آید برای دندان پزشکی کسی به شهر دیگری سفر کند مگر اینکه در شهر خودتان دندانپزشک مناسبی پیدا نکنید و به ناچار مجبور به سفر به شهری دیگر برای دریافت خدمات دندانپزشکی شوید.

انواع تبلیغات برای مطب دندانپزشکی

انواع تبلیغات دندان پزشکی جزیی از دو دسته ی اصلی تبلیغات آنلاین و تبلیغات آفلاین هستند. تبلیغات آفلاین شامل مواردی چون  تبلیغات دهان به دهان و چاپ بروشور هستند. تبلیغات آنلاین مثل زدن سایت اختصاصی برای نوبت دهی ومعرفی خدمات و داشتن صفحه ی رسمی در شبکه های اجتماعی و آپلود محتوای متنی، تصویری و ویدیویی در این صفحات. همچنین در همین باب شما می توانید مقاله ی تبلیغات و بازاریابی دندانپزشکی را بخوانید.

 

4 روش تبلیغات مطب دندانپزشکی

امروز قصد معرفی روش های تبلیغات مطب دندانپزشکی و  آموزش تکنیک هایی جهت پیش برد اهداف شما در راستای شناساندن مطب و کسب و کارتان به دیگران داریم.

تبلیغات دهان به دهان مطب دندانپزشکی

تصور کنید در جمعی یکی از افراد دندان درد دارد. به احتمال خیلی زیاد هرکس از تجربیات خود و روش های درمانی خانگی و دارویی خواهد گفت. در این بین ممکن است اسم دکتر دندان پزشکی که به زعم آن کار خوب و موثری از خود ارائه داده است را بشنوید. به این عمل که بدن هیچگونه هزینه ای صورت می گیرد تبلیغ دهان به دهان می گویند. در این روش اگرچه هزینه ای نخواهید کرد اما یکی از موثرترین و پر بازده ترین روش های تبلیغات به حساب می آید.

چاپ بروشور تبلیغاتی

در اتاق انتظار می توانید برخی از این بروشورهای تبلیغاتی را قرار دهید. این بروشورها باید حاوی اطلاعات مفیدی از مکان و شماره تماس مطب و خدماتی که در آن ارائه می دهید و افتخارات دندانپزشک جهت اعتماد سازی باشد. سعی کنید از اضافه گویی بپرهیزید.

سایت اختصاصی مطب

برای مطب یا کلینیک دندان پزشکی خود سایتی تعریف کنید و در آن به معرفی خدمات، معرفی دندان پزشک یا دندان پزشکان مجموعه، نوبت دهی و پیگیری وضعیت بیماران بپردازید. از آنجایی که این روزها مردم به خرید آنلاین رو آورده اند می توانید در بخش حصولات سایت خود داروها یا موادی که به صورت دست ساز تهیه می کنید را به فروش برسانید.

صفحه رسمی اینستاگرام نگاه آرمانی فضایی برای پرسش و پاسخ در حوزه برندینگ پزشکی

صفحه رسمی در شبکه های مجازی

شما به عنوان دندانپزشک می توانید در صفحه های مجازی مثل اینستاگرام به تولید محتوا مخصوصا محتوای ویدیویی بپردازید. از آنجایی که خدمات دندان پزشکی مخصوصا خدمات زیبایی پتانسیل بالایی برای تولید محتوای تصویری یا ویدیویی دارد، در نتیجه با این روش می توانید صفحه ی خود مطرح کنید. لازم به ذکر است رعایت الگوریتم های صفحه ی مجازی ای مثل اینستاگرام نیز واجب و ضروری است.

بازاریابی کلینیک دندانپزشکی

شعار تبلیغاتی دندانپزشکی

برای زدن کارت ویزیت یا به عنوان شعار تبلیغاتی مطب دندانپزشکی، دیدن چند مورد از پوسترهای تبلیغاتی خالی از لطف نیست :

تبلیغ خلاقانه ی کلینیک دندان پزشکی McOmie

 

در این عکس علی رغم نداشتن ابرو اولین چیزی که شما به آن دقت کردید لبخند فرد و دندان هایش بود. تبلیغی خلاقانه جهت تاکید بر اهمیت دندان و دندان پزشکی

کلام پایانی

معرفی تیم متخصص نگاه آرمانی مجری و ارائه دهنده راهکارهای تبلیغاتی و برندینگ برای کلینیک های دندانپزشکی در خدمت شما دندان پزشکان عزیز است. برای دریافت مشاوره ی تلفنی با ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس: 26423195-021

دکتر مهدی صنم پور، متخصص مارکتینگ و برندینگ

مطالب پیشنهادی

نگاه آرمانی
انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.