نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

10 شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه زنانه

اینکه با شعار تبلیغاتی خاصی سعی در معرفی بهتر آرایشگاه زنانه خود داشته باشید، تصمیمی منطقی است که می تواند بسیار تاثیرگذار و سودآور باشد. همچنین این کار نقش بسیار مهمی در افزایش بازدهی سالن تان از طریق تبلیغات خواهد داشت.
در ادامه برای تفهیم بهتر موضوع 10 شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه زنانه را در این مقاله گرد هم آورده ایم. امید است مطلب مفید و آموزنده ای برایتان باشد.

[aparat id=’rR9YW’]

ویژگی های یک شعار تبلیغاتی

برای افزایش میزان تاثیرگذاری یک شعارتبلیغاتی لازم است شعار مدنظر یک سری ویژگی ها را دارا باشد. باهم برخی از این ویژگی ها را مرور می کنیم:

گویا بودن شعار

یک شعار تبلیغاتی باید به گونه ای طراحی شده باشد که کاملا رسا و گویا باشد. در واقع باید مفهومی که شما انتظار دارید را بتواند به طور کامل انتقال دهد و شبهه ای ایجاد نکند. هرچند گاهی اوقات وجود ایهام و ایجاد شک و شبهه باعث ظرافت کار می شود و طنازی نویسنده ی شعار را نشان می دهد. برای مثال به شعار بانک سرمایه توجه کنید: بانک خوب سرمایه است!
در اینجا کلمه ی سرمایه ایهامی به جا و زیبا دارد که مفهوم را به رسا ترین حالت ممکن می رساند. هنگامی که برای آرایشگاه زنانه قصد طراحی شعار دارید باید یکمی فانتزی تر فکر کنید.

کوتاه بودن شعار

کوتاه بودن شعار یک پوئن مثبت به حساب می آید. شعاری که انتخاب می کنید باید کوتاه و در صورت امکان آهنگین باشد که راحت به ذهن ها سپرده شود و از خاطر نرود.
همچنین خواندن شعار طولانی ممکن است از حوصله ی خواننده خارج باشد.

میزان صداقت شعار

شعاری که طراحی می کنید باید حقایق را بیان کند. ممکن است شعاری زیبا و مناسب بیابید یا به ذهنتان خطور کند یا بیابید که بسیار مناسب و پرمفهوم باشد اما تحریفی باشد بر فعالیتی که قصد تبلی؛ آن را دارید. برای مثال شعار کراتین با بهترین مواد با قیمت 300 هزار تومان در نگاه شعار و اصطلاح تبلیغاتی مناسبی است. اما آیا واقعا از بهترین مواد استفاده می کنید یا واقعا قیمت این خدمت 300 هزار تومان است یا قیمت پایه ی این کار از این قیمت آغاز می شود؟ توجه به این نکات از اهمیت زیادی برخوردار است.

ایجاد حس اعتماد

یک شعار تبلیغاتی خوب باید حس اعتماد و اطمینان را در فرد بیدار کند. شما از قدرت کلمات بی خبرید. کلمات قوی و معجزه آسا هستند. می توانید با یک جمله فرد را مجاب به استفاده از خدمات آرایشگاه زنانه ی خود کنید یا با یک جمله او را از حضور در آرایشگاه تان دلزده کند.

 

همچنین بخوانید: برندینگ سالن های زیبایی

بهترین تبلیغ برای جذب مشتری ارایشگاه زنانه چیست؟

به زعم بسیاری از کارشناسان برند شدن اسم یا سالن زیبایی شما در مطرح شدن نام آرایشگاه تان نقشی کلیدی دارد.
بهترین تبلیغ برای جذب مشتری سعی در برند کردن نام خود یا آرایشگاه زنانه ی شماست. همچنین ارتقای سطح کیفیت یا خدمات آرایشگاه تان نیز قطعا در جذب بیشتر مشتری موثر خواهد بود. اگر خدماتی را با عنوان ” برای اولین بار در شهر” یا ” جدید ترین نوع خدمات هاشور ابرو ” و … ارائه دهید نیز احتمال جذب مشتری را بالا می برید.

10 شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه زنانه

شعارهای موفق تبلیغاتی در حیطه ی آرایشگاه و سالن های زیبایی زنانه را در ادامه باهم خواهیم دید:

  1. مثل الماس بدرخشید
  2. با آینه آشتی کنید
  3. پیری را به تاخیر بیانداز
  4. درد موقتی است، تتو دائمی است ( شعار مربوط به خدمات کاشت ابرو)
  5. موهای شما بوم نقاشیی ماست
  6. پشت هر زن زیبا، آرایشگری است که او را دوست دارد
  7. مراقب چتر چشم هایتان باشید( تبلیغ خدمات اصلاح ابرو)
  8. ناخن های زیبا جواهرات دست های شما هستند
  9. عروس رویاهایتان شوید( خدمات تخصصی عروس)
  10. تخصص ما بازی با رنگ هاست

شاید برایتان جالب باشد: افزایش درآمد سالن های زیبایی

کلام پایانی

نگاه آرمانی، ارائه دهنده ی مشاوره در زمینه ی برندینگ سالن های زیبایی و طراحی شعار برای آرایشگاه های زنانه در خدمت شما عزیزان است. برای تنظیم زمان مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 26423195-021

دکتر مهدی صنم پور، متخصص مارکتینگ و برندینگ

مطالب پیشنهادی

نگاه آرمانی
انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.