نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

3 تکنیک برتر برای انتخاب شعار تبلیغاتی مطب دندانپزشکی

کلینیک‌های دندانپزشکی از جمله مراکزی هستند که به شعار تبلیغاتی نیاز دارند و این روزها برای جذب بیماران بیشتر لازم است تا کلینیک به بهترین شکل معرفی شود. هلدینگ نگاه آرمانی به عنوان ارائه‌دهنده خدمات بازاریابی و افزایش درآمد و جذب بیمار برای کلینیک‌های دندانپزشکی در این زمینه روی شعارهای تبلیغاتی تاکید زیادی دارد. اگر می‌خواهید بدانید بهترین شعارها برای مطلب دندانپزشکی کدام است و چقدر تاثیرگذار هستند، با ما همراه باشید.

همچنین بدانید:

تکنیک های جذب بیمار دندانپزشکی

 

تکنیک های برتر برای انتخاب شعار تبلیغاتی مطب دندانپزشکی

شعار راهی برای ورود در حافظه مردم است. احتمالا شما هنوز هم بسیاری از شعارهای تبلیغاتی در پیام‌های بازرگانی تلویزیون را به خاطر دارید. دلیل آن استفاده از شعارهای شهرگونه، آسان و ساده است که تا سالها در ذهن شما باقی مانده است.
شعارهای پزشکی و دندانپزشکی هم باید کوتاه و تاثیرگذار باشند.

برای مثال وقتی تولیدکننده خمیردندان 2080 می‌گوید: «20 دندان سالم در 80 سالگی» به راحتی در ذهن شما باقی می‌ماند. در عین حال یک شعار تاثیرگذار و مرتبط با کیفیت خمیر دندان است. در مورد کلینیک‌های دندانپزشکی هم باید از تکنیک‌های زیر استفاده کنید:

  •  استفاده از جملاتی که با لبخند زیبا همراه است: با دندان سالم زیباتر بخندید.
  •  استفاده از جملاتی که با سلامت و آرامش همراه است: با ما درد دندان را تجربه نکنید.
  •  استفاده از جملاتی که با جوانی همراه است: با ما مسیر زندگی را به سمت کودکی ببرید.شعارهای تبلیغاتی باید بتواند روی ذهن خواننده متمرکز شود و به او اینطور الغا کند که با خرید محصولات شما حتما به درخواستی که از ترمیم یا درمان دندان‌هایشان دارد، می‌رسد. آیا بیماران می‌خواهند با ترمیم دندان‌های خود، زیباتر شوند؟ آیا می‌خواهند جوانتر به نظر برسند؟ آیا از درد دندان رنج می‌کشند؟

ضمن اینکه برای نوشتن شعارهای تبلیغاتی دندانپزشکی با نوع مراجعه‌کنندگان و خدمات خود را نیز درنظر داشته باشید. برخی از کلینیک‌ها فقط در زمینه ترمیم و بازسازی دندان‌های از دست رفته، برخی در زمینه خدمات زیبایی مثل لمینت، ارتودنسی و … فعالیت دارند. شعار تبلیغاتی با نوع خدمات شما هماهنگ باشد.

 

آدرس صفحه ی رسمی اینستاگرام نگاه آرمانی

حرف آخر

شرکت نگاه آرمانی ارائه دهنده خدمات بازاریابی و افزایش درآمد برای کلینیک های دندانپزشکی بر روی ساخت شعارهای تبلیغاتی تاکید زیادی دارد و در عین حال می‌تواند برترین شعارها را برای شما بسازد. کافیست با شماره تلفن 09124252124 تماس بگیرید.

شماره تماس: 26423195-021

دکتر مهدی صنم پور، متخصص مارکتینگ و برندینگ

مطالب پیشنهادی

نگاه آرمانی
انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.