نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

طراحی سایت پزشکی

وب سایت شما، اولین تابلو شماست که بیماران با آن برخورد می کنند

چرا طراحی سایت پزشکی ؟

هر روز تعداد بیشتری از افراد به جستجوی انواع مختلف خدمات می روند و خدمات پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یک مطالعه جدید اظهار داشت که 80 درصد از کاربران اینترنت اطلاعات مراقبت های بهداشتی و پزشکی را بصورت آنلاین جستجو می کنند. به همین دلیل، بسیار مهم است که برای ورود به بازاری بزرگ و نامحدود از مشتری مورد نظر خود قدرت اینترنت و طراحی سایت پزشکی را در نظر بگیرید.

هنگامی که شما برای طراحی یک سایت جذاب پزشکی در مجموعه نگاه آرمانی سفارش خود را تائید می کنید ؛ یک تیم حرفه ای متشکل از کارشناس استراتژی بازار، مدیر پروژه، کارشناس طراح و برنامه نویس، کارشناس تولید محتوا، کارشناس سئو و بهینه سازی سایت پزشکی در موتورهای جستجو؛ در کنار خود به همراه خواهید داشت تا بتوانید به اهداف از پیش تعیین شده از داشتن سایت و حضور در دنیای اینترنت، برسید.

امروزه در جهان، فناوری اطلاعات در حوزه اینترنت به عنوان عمده ترین محور تحول و توسعه کسب و کارهای پزشکی مطرح شده و دستاوردهای ناشی از آن به گونه های مختلف در زندگی بهتر و حال بیماران و مردم تاثیر گذار می باشد. این تحولات واژه هایی مانند تجارت الکترونیکی، شهر الکترونیکی و حتی بیمارستان و خدمات پزشکی الکترونیکی را به همراه داشته است. بی شک در دنیای نوین و پیشرفته امروزی یکی از مهمترین ابزارها برای معرفی خدمات پزشکی به قشر وسیعی از جامعه، یک سایت پزشکی جامع و البته جذاب و کاربردی می باشد. ارائه این سرویس های آنلاین از راهکارهای بسیار موثری است که بیماران را به پزشکان خاصی جذب می کند.

همچنین پیشنهاد میشود مقاله سئو سایت پزشکی را مطالعه فرمایید

مزایای طراحی سایت پزشکی در حوزه درمان چیست؟

• افزایش اعتبار و شهرت پزشک نزد بیماران و همکاران
• در دسترس بودن مشخصات مطب پزشک در هر زمان و هر مکان
• سهولت ارجاع مشتریان جدید
• افزایش روز افزون ارزش تبلیغات شما
• کاهش نیروی انسانی اضافه
• کم شدن خطای نیروی انسانی
• افزایش بهره وری
• همچنین اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات یک راه خوب برای جذب و راهنمایی مشتری به مطب پزشک است
سئو و بهینه سازی سایت پزشکی
بالا رفتن ترافیک و بازدید سایت شما، مهمترین روش برای افزایش تعدادبیماران شما خواهد بود
بعد از اینکه وب سایت شما به زیبایی طراحی شد و طبق اصول طراحی، یک سایت جذاب پزشکی پیاده سازی گردید، وقت آن رسیده که در نتایج جستجو دیده شوید، پس به سئو و بهینه سازی سایت پزشکی خود اهمیت دهید.

در واقع هر چند طراحی سایت جذاب پزشکی دارای ارزش بالایی است و نشان دهنده شخصیت و پرستیژ شرکت و مرکز خدمات درمانی شما می باشد؛ ولی به تنهایی کافی نخواهد بود و مانند این است که شما یک مطب بسیار شیک با تمام امکانات را در وسط بیابانی که سالها کسی از آن عبور نمی کند، راه اندازی کرده اید . باید این واقعیت را در نظر بگیریم که هر صفحه در گوگل شامل ده نتیجه جستجو می باشد که طبق آمارهای منتشر شده 90 درصد کاربران و جستجوگران به صفحه دوم نتایج جستجو مراجعه نمی کنند و شما اگر درنتایج صفحه اول حضور نداشته باشید ؛ مراجعه کنندگان بیشماری را در این دنیای پر رقابت امروز از دست خواهید داد.

اما یک خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو مجموعه نگاه آرمانی به سمت رتبه های بالای صفحه اول نتایج جستجو هدایت شوید. بخصوص برای سایتهای پزشکی و بیمارستان و مراکز خدمات درمانی، برنامه؛ استراتژی و اهداف مشخص و طرح ریزی شده ای داریم که به کمک آنها می توانید میزان مراجعه به مرکز خود را چندین برابر کنید.

با توجه به تخصص و سابقه ای که کارشناسان ما در مجموعه نگاه آرمانی دارند، می دانیم که مخاطب هدف شما برای دسترسی به خدمات‌تان چه کلمات و واژه هایی را جستجو می کنند تا به شما برسند و برای آنها برنامه و استراتژی مخصوص ارائه می کنیم .
همانطور که می دانید طراحی و سئوی سایتی که در حوزه بهداشت و خدمات درمانی فعالیت می کند متفاوت از سایت شرکتی، شخصی، فروشگاهی و … می باشد؛ پس به تخصص و تعهد کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی اعتماد کنید و دیگر نگران چیزی نباشید.

نمونه سایت های پیشنهادی برای طراحی سایت پزشکی

 
مزایای سئو و بهینه سازی سایت پزشکی با مجموعه نگاه آرمانی :
– افزایش بازدید سایت شما به طور طبیعی
– دسترسی هدفمند به مخاطبان واقعیتان
– ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو
– آنالیز و گزارشات تحلیلی بازدید سایت شما
– شناسایی کلمات کلیدی مهم سایت شما

روند انجام پروژه سئو و بهینه سازی سایت پزشکی در مجموعه نگاه آرمانی :


۱. تحلیل سایت و آنالیز مشکلات
۲. شناسایی و کلمات کلیدی مرتبط
٣. بهبود محتوای موجود در سایت
۴. تولید و انتشار محتوای مناسب سایت
۵. تحلیل رفتار کاربر و افزایش نرخ تبدیل
۶. افزایش رتبه و انطباق سایت با الگوریتم گوگل
۷. بررسی و آنالیز گزارشات

شبکه های اجتماعی

حضور در شبکه های اجتماعی خدمات پزشکی به شما قدرت تبدیل شدن به یک متخصص قابل اعتماد را می دهد همانطور که می دانید فعالیت در شبکه های اجتماعی خدمات پزشکی و غیر پزشکی بطور روز افزون در حال افزایش است و شما می توانید با داشتن شبکه های اجتماعی فعال، با مخاطب های خود در ارتباط باشید و با آنها به گفتگو بپردازید و مشکلات آنها را حل کنید. بدین صورت است که شما به یک برند قابل اعتماد در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توسط مخاطبان‌تان به سایرین معرفی می شوید بدون اینکه هزینه ای بابت تبلیغات پرداخت کنید. هر چند که آمار نشان می دهد تبلیغاتی که توسط خود افراد و بصورت ویروسی در جامعه انجام می شود بسیار پربازده تر و تاثیرگذارتر از تبلیغاتی است که بصورت تبلیغ مشاهده می شود. پس همین امروز شبکه های اجتماعی خود را بصورت استاندارد راه اندازی کنید و با کمک کارشناسان ما در مجموعه نگاه آرمانی مخاطب های هدفتان را جذب کنید و در شبکه های اجتماعی محتوا، متن، تصویر و حتی ویدئوهای خود را منتشر کنید و با افراد جامعه بصورت فعال در ارتباط بوده و پاسخگوی سوالات و مشکلاتشان باشید.

ایجاد یک راهبرد موثر اجتماعی

هر کمپین رسانه ای در زمینه مراقبت های بهداشتی و خدمات درمانی با یک استراتژی مشخص آغاز می شود که با اهداف کسب و کار و برنامه بازاریابی کلی مجموعه شما، هماهنگ است. بسیاری از برنامه ها و کمپین های تبلیغاتی بدون اینکه استراتژی و هدف خود را با اهداف و استراتژی کسب و کار هماهنگ کنند اجرا می شوند؛ پس نتیجه ای جز شکست و هدر دادن منابع مالی مرکز خدمات درمانی ندارند. با تنظیم و پیگیری اهداف روشن، ما قادر به ایجاد یک استراتژی موثر و پایدار هستیم و موفقیت آن را اندازه گیری می کنیم.
تاکتیکهایی که توصیه می کنیم، بستگی به مخاطبین شما دارد، جایی که آنها وقت خود را به صورت آنلاین صرف می‌کنند و به آنها اهمیت می‌دهند. ما در ابتدا مرکز خدمات درمانی شما را تحلیل و بررسی می کنیم و سپس نوع محتوایی را پیشنهاد می کنیم که حداکثر مشارکت در کانال های مناسب و موثر برای کسب و کار شما را در اختیار‌تان قرار می دهد.

دپارتمان طراحی وب سایت

راه اندازی وب سایت بیمارستان ها، کلینیک ها، رادیولوژی ها، داروخانه ها، داروسازی ها و مراکز تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه‌ها و مطب ‌ها به صورت حرفه ای.

آخرین مطالب بازاریابی پزشکی
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.