نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

3 روش بازاریابی کلینیک زیبایی

نقش بازاریابی و جذب مشتری برای موفقیت یک کلینیک زیبایی بر هیچکس پوشیده نیست. حتی اگر بهترین خدمات را با استانداردترین ابزار و در زیباترین حالت ممکن ارائه دهید اگر توانایی جذب مشتری نداشته باشید عملا پیشرفتی نخواهید کرد.

اینجاست که اهمیت بازاریابی کلینیک های زیبایی مشخص خواهد شد. برای کسب اطلاعات و آشنایی با 3 روش بازاریابی کلینیک زیبایی با نگاه آرمانی همراه باشید.

3 روش بازاریابی کلینیک زیبایی

بازاریابی کلینیک زیبایی روش های مختلفی دارد. این کار را می توان از طریق طراحی سایت یا ساختن اکانت در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام، یوتوب و لینکدین و فعالیت یا همان تولید محتوا در این صفحات انجام داد. یا می توان از طریق پخش بروشور یا کارت ویزیت به این مهم دست یافت. روش دیگر جلب رضایت مشتری ست که در بلند مدت سبب جذب مشتری می شود. به این صورت که فرد راضی از خدمات شما، فرد دیگری را تشویق می کند تا به کلینیک شما مراجعه کند. در نتیجه کار با کیفیت قطعا پیشرفت شما را تضمین می کند. امروز میخواهیم به اولین موردی که اشاره کردیم یعنی بازاریابی تحت وب اشاره کنیم.

همچنین بدانید:

مهمترین ابزارهای بازاریابی پزشکی

برندینگ کلینیک زیبایی

یکی از مهم ترین موارد برای پیشرفت کلینیک تبدیل نام کلینیک شما به یک برند است.
برند روشی ست که یک کمپانی، یک فرد یا یک سیستم توسط آن شناخته می شود.در واقع چیزی یا فردی برند می شود که در جلب اعتماد دیگران موفق عمل کرده و شهرتی برای خود کسب کرده باشد. برند فراتر از یک نام تجاری ست. در واقع آن درکی ست که از یک محصول یا یک سازمان داریم. در حقیقت اگر محصول یا کسب کاری تبدیل به برند شود موفقیت خود را تا حدودی تضمین کرده است. با یک مثال این مسئله را باز تر خواهیم کرد. احتمالا شنیده اید که بعضی از افراد به مایع ظرف شویی “ریکا” بگویند! این در حالی است که “ریکا” یکی از شرکت های موفق در تولید مایع ظرف شویی است و تبدیل به “برند” شده است.شاید حالا اهمیت برندسازی را بیشتر متوجه شده باشید.

برندینگ کلینیک زیبایی

مراحل برندینگ کلینیک زیبایی کدامند؟

همان طور که گفتیم مهم ترین گام در تبدیل کسب و کارتان به برند این است که از کیفیت محصول تان اطمینان حاصل کنید. این کار در نهایت باعث اعتماد سازی که از اساسی ترین رکن های تبدیل شدن به یک برند است، می شود.

نگاه آرمانی به یاری کلینیک زیبایی شما می شتابد!

در مجموعه ی نگاه آرمانی هدف ما معرفی درست و اصولی کلینیک زیبایی شما به همگان است. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با هزینه ی کم به بیشترین میزان بازدهی برسید. برای دریافت مشاوره در زمینه ی بازاریابی خدمات زیبایی با ما تماس بگیرید.شماره تلفن : 26423195021

 

دکتر مهدی صنم پور، متخصص مارکتینگ و برندینگ

مطالب پیشنهادی

نگاه آرمانی
انتشار در شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب :

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.