نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی - نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی


نمونه کارهای طراحی سایت :


دپارتمان طراحی وب سایت

راه اندازی وب سایت بیمارستان ها، کلینیک ها، رادیولوژی ها، داروخانه ها، داروسازی ها و مراکز تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه‌ها و مطب ‌ها به صورت حرفه ای.تیزر و مالتی مدیا

کاربردهای تیزر و مالتی مدیا در بازاریابی و برندینگ

تعداد بسیار کمی از مدیران عرصه کسب و کارهای خدماتی و تولیدی هستند که دانش خوبی در حوزه استفاده از ابزارهای تبلیغاتی نوین دارند. در بازاریابی و برندینگ، بی شک یکی از ابزارهای تاثیرگذار بر مخاطب هدف، طراحی و تولید تیزر و مالتی مدیا می باشد.
کاربردهای مهم این ابزار شامل: کاربردهای آموزشی
کاربردهای تبلیغاتی همچون “تیزرها”
کاربردهای اطلاع رسانی همچون فیلم های معرفی خدمات

ویژگی های تیزر و مالتی مدیا

رساندن محتویات این نرم افزار در قالب تیزر و مالتی مدیا خود حائز اهمیت است. در ضمن این نرم افزارها بایستی که به راحتی قابل استفاده باشند تا کاربرپسند و به اصطلاح “user friendly ” باشند. به همین علت اغلب شرکت های مالتی مدیا ساز، شروع به تکثیر و توزیع این نرم افزار بر روی لوح های فشرده CD و DVD نمودند.از این لوح های فشرده می توان در اغلب نمایشگاه ها سمینارها، فضای پذیرش موسسات / شرکتها، تحویل به مشتریان و … جهت ارائه خدمات و محصولات خود و یا معرفی شرکت به مشتریان به نحو بسیار مطلوبی استفاده برد.

یکی از ویژگیهای مطلوب تیزر و مالتی مدیا، قابلیت ویرایش نامحدود فایل‌ها و ایجاد تغییر تحول در آنها حتی پس از گذشت سالها زمان می‌باشد.
در بازاریابی و برندینگ، به علت چند رسانه ای بودن نرم افزارهای مالتی مدیا، مخاطبین ارتباط بسیار مطلوبی با محتوای نرم افزار می یابند و از محبوبیت خاصی برخوردار است. علت دیگر کم هزینه بودن تکثیر این نوع رسانه حتی از سایر رسانه هایی مانند چاپ می باشد.
بطور کلی باید گفت که این رسانه ها طیف گسترده ای از اطلاعات را به سهولت و ارزان(در مقایسه با هزینه های تبلیغاتی چون بیلبورد و پخش تبلیغات از تلویزیون و … ) در اختیار کاربران و مخاطبین خود قرار می دهد.