پزشکان - نگاه آرمانی | برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

کارشناسان بازاریابی ما، دکتر مجموعه شما هستند

مجموعه شما برای بازاریابی اخلاقی و علمی پزشکی، نیاز به یک تیم حرفه ای در این حوزه دارد. کارشناسان ما برای حفظ سهم بازار شما تلاش می کنند و برنامه های زمانبندی شده مناسبی جهت افزایش سهم بازار شما طراحی خواهند کرد و برای ایجاد مزیت های رقابتی جدید در فضای کسب و کار خدمات درمانی، پلن کسب و کار طراحی می کنند تا در نهایت باعث رونق شهرت و اعتبار شما شده و بازگشت سرمایه های تان با سرعت بالاتری انجام گردد.

 

پس باید بگوییم؛ برای انجام این کار شما می بایست یک رابطه عمیق و بلند مدت با یک شرکت مشاوره بازاریابی خدمات درمانی داشته باشید تا پس از آنکه شناخت دقیق و فهم مشترک از چشم اندازهای شما ایجاد شد، برای دستیابی به اهداف تان شما را یاری نماید.

 

مهدی صنم پور

بنیانگذار و مدیرعامل مجموعه نگاه آرمانی
۱۴ سال سابقه فعالیت حرفه ای به عنوان سوپروایزر
مدیر داخلی و مدیر بازاریابی آزمایشگاه ها و مراکز خدمات درمانی معتبر
مبدع و مبتکر روش های نوین بازاریابی و تبلیغات سازمان های خدمات درمانی
بنیانگذار و مدرس تکنولوژی نوین موفقیت کادر درمانی
و ...
مشاهده رزومه کامل مهدی صنم پور


آیا بازاریابی اخلاقی پزشکی؛ همان چیزی است که دنبال آن هستید !

   

درباره بازاریابی اخلاقی پزشکی بیشتر بدانیدنگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

یک پلن بازاریابی و برنامه ریزی برای مرکز خود دریافت کنیدموفقیت بازاریابی شما با یک برنامه «تاریخچه، معاینه، تشخیص و درمان» آغاز می شود. تیم ما اهداف، رقابت، نقاط قوت و ضعف، بازار، حضور آنلاین، بازاریابی گذشته، بودجه و موارد دیگر را بررسی می کند ...سپس توصیه های"بهترین شیوه" را هم بصورت شخصی و هم بصورت کنفرانس ویدیویی به شما ارائه میکنیم. ما همه چیز را با یک برنامه بازاریابی 12 ماهه ی مشخص ، که گام به گام چگونگی دستیابی به اهداف را مشخص می کند، مستند می کنیم.
نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

بازاریابی آنلاین خود را آغاز کنیدآیا می خواهید بیماران بیشتری را از اینترنت جذب کنید؟ تیم بازاریابی دیجیتال ما برای کمک به شما، اینجاست. در حقیقت، ما متخصص تبلیغات جستجو و نمایش، بهینه سازی موتورهای جستجو، مدیریت اعتبار، رسانه های اجتماعی، وب سایت ها، صفحات فرود و موارد دیگر هستند. علاوه بر این، ما یک شریک تصدیق شده ی گوگل هستیم.

نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

در سمینار های مارکتینگ و برندینگ ما شرکت کنیداین سمینار ها محلی مناسب برای افراد موفقی است که میخواهند موفق تر شوند. شما را با ده ها استراتژی اثبات شده ، برای پالایش و بهبود تلاش های بازاریابی فعلی خود آشنا خواهید شد. جلسه شما تعاملی، سرگرم کننده، و بسیار سازنده خواهد بود. این نیز یک راه عالیست تا قبل از هرگونه تعهد بزرگتر ، ما را بشناسید.

نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

ما کارکنان شما را نیز آموزش خواهیم دادما کارکنان شما را آموزش خواهیم داد تا پرسشگرهای تلفنی را به بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگان را به بیماران تبدیل کنند، باعث افزایش تعداد مراجعه کنندگان شوند مراجعین دکتر را تهیه کنند و تجربه خوبی برای بیمار به ارمغان آورند.از طریق فرم زیر می توانید با کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی در ارتباط باشید :