تخصص ما در بازاریابی بیمارستان؛ ارائه خدمات بهتر به بیماران می باشد.

 


اگر به دنبال بازاریابی اخلاقی و علمی هستید؛ بگذارید به شما در معرفی بیمارستان و مرکز درمانیتان برای جذب و نگهداری هرچه بهتر بیماران، کمک کنیم. نقاط ضعف مجموعه شما را شناسایی و آنها را برطرف می کنیم و ضرب آهنگ رشد اقتصادی را برایتان ایجاد می کنیم.پیشنهاد ما در این بخش طراحی یک طرح تبلیغاتی مناسب برای شما می باشد.

 

آیا بازاریابی اخلاقی پزشکی؛ همان چیزی است که دنبال آن هستید !

   

درباره بازاریابی اخلاقی پزشکی بیشتر بدانید

نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

فراتر از یک کمپین هوشمندانه


ما فقط یک آژانس تبلیغاتی نیستیم. ما یک شرکت بازاریابی مراقبت های بهداشتی هستیم. به این معنا که ما به تصویر بزرگتری نگاه می کنیم و در زمینه ی آموزش استراتژی های بازاریابی "بهترین شیوه" برای صنعت بهداشت و درمان (از جمله بیمارستان ها، سیستم های بهداشتی و پزشکان) فعالیت میکنیم و مشاوره هایی در زمینه ابتکارات جدید و آموزش کارکنان درباره ی چگونگی جذب و نگهداری بیماران به شما ارائه میدهیم.  

و بله، ما همچنین می توانیم به شما در توسعه برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی برای بیمارستان ها کمک کنیم - همه اینها طوری طراحی شده اند که از ابتدا کارآمد باشند.نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

با برنامه های آموزشی ما شروع کنید


ما سمینارهای آموزشی منظم را ارائه می دهیم که توسط کلینیک Mayo، HCA Healthcare، سیستم بهداشتی دانشگاه میشیگان و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار گرفته است. سمینارهای ما می تواند در مورد چگونگی مقابله با بسیاری از مسائل مربوط به بازاریابی به شما آموزش دهد. شما یاد میگیرید که چه چیزی در طول زمان اثربخش بوده است و باعث میشود بیماران بیشتری جذب کنید .همچنین می آموزید که از چه چیزهایی باید اجتناب کنید.
شما باید بازاریابی خود را برنامه ریزی کنید . برای این برنامه ریزی ابتدا باید از خود بپرسید: چه چیزی مؤثر است؟ چگونه چشم انداز رقابت تغییر می کند؟ از پرسشنامه بازاریابی بیمارستان ما و راهنمای گام به گام برای بازاریابی بیمارستان خود استفاده کنید تا به برنامه ای بپردازید با اهداف شما سازگار باشد. همان طور که برنامه ریزی می کنید، از مسیرهای مهم بازاریابی بیمارستان مطلع میشوید.

نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

تبلیغات رسانه های سنتی و اینترنت


اگر شما به دنبال نام تجاری کلی برای بیمارستان ، سازمان بهداشتی خود یا یک واحد مستقل، هستید ،ما از استعداد خلاقانه در سطح جهانی نیز برای کمک به شما برخورداریم. اما سطح انتظارات از تبلیغات، فراتر از یک عنوان شگفت انگیز است و باید واقعا بیماران را تشویق کند تا امکانات شما را انتخاب کنند.  

علاوه بر این، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در برنامه ریزی برای بازاریابی بیمارستان بسیار مهم است. بیمارستان نیاز به یک وب سایت دارد که به طور فعال بیماران را جذب می کند. اما این فقط بخشی از (اگرچه بخش مرکزی) یک استراتژی بازاریابی موثر اینترنتی است که میتواند شامل تبلیغات صفحه نمایش، تبلیغات Pay-Per-Click یا سایر تاکتیکها باشد.


نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

برای مشاوره بازاریابی بیمارستان ، با ما تماس بگیرید


در بخش مراقبت های بهداشتی، ما خدمات مشاوره و آموزش را به شما ارائه میدهیم ، به طور مستقیم با شما و کارکنانتان در جهت دستیابی به نتایج - و اهدافی که به دنبالشان هستید، کار میکنیم. ما از رویکرد مبتنی بر ROI متمرکز پیروی میکنیم که استراتژی های مؤثر بازاریابی بیمارستان را به دنبال دارند. اغلب اوقات تعاملات خود را با برنامه بازاریابی بیمارستان شروع می کنیم.

همچنین، مربیان ما می توانند به طور مستقیم با شما و تیم شما به منظور توسعه مهارت ها و ابزارهایی که به رسیدن به نتایج مورد نظر شما کمک می کنند، کار کنند. اغلب بیمارستان ها و سازمان های مراقبت های بهداشتی یک برنامه بازاریابی را ایجاد و راه اندازی می کنند و فراموش می کنند که وجود یک عنصر انسانی برای موفقیت آن، ضروری است.برگزاری جلسه رایگان مشاوره بازاریابی


در گوگل رتبه خوبی دارید؟ آیا وب سایت شما در موبایل و تبلت کیفیت لازم را دارد ؟

آیا وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است ؟

خود را چگونه با رقبای خود مقایسه می کنید ؟ از چه فرصت های تبلیغاتی استفاده می کنید ؟

از طریق مشاوره رایگاه مجموعه نگاه آرمانی به تمامی سوالاتی از این قبیل پاسخ خواهید داد و مسیری برای رسیدن به اهداف سازمان خود ترسیم خواهید کرد .