طراحی وب سایت و نرم افزار | تولید مالتی مدیا و تیزر

طراحی وب سایت و نرم افزار | تولید مالتی مدیا و تیزر

طراحی وب سایت ویژه پزشکان

امروزه در جهان، فناوري اطلاعات در حوزه اينترنت به عنوان عمده ترين محور تحول و توسعه کسب و کارهاي پزشکي مطرح شده و دستاوردهاي ناشي از آن به گونه هاي مختلف در زندگي مردم تاثيرگذار مي باشد. اين تحولات واژه هايي مانند: تجارت الکترونيکي، شهر الکترونيکي و حتي بيمارستان و خدمات پزشکي الکترونيکي را به همراه داشته است.
بي شک؛ در دنياي نوين و پيشرفته امروزي يکي از مهمترين ابزارها براي معرفي خدمات پزشکي به قشر وسيعي از جامعه، يک سايت پزشکي جامع و البته جذاب و کاربردي مي باشد. ارائه اين سرويس هاي آنلاين از راهکارهاي بسيار موثري است که بيماران را به پزشکان خاصي جذب مي کند.

مزاياي وب سايت در دنياي پزشکي چيست؟
• افزايش اعتبار و شهرت پزشک نزد بيماران و همکاران
• در دسترس بودن مشخصات مطب پزشک در هر زمان و هر مکان
• سهولت ارجاع مشتريان جديد
• افزايش روز افزون ارزش تبليغات شما
• کاهش نيروي انساني اضافه
• کم شدن خطاي نيروي انساني
• افزايش بهره وري

و همچنين؛ اضافه کردن آدرس وب سايت در تبليغات، کارت ويزيت و ...، يک راه خوب براي جذب مشتري به مطب پزشک است.

نمونه کارهای انجام شده طراحی وب سایت


[iphorm id="7" name="landing"]

مالتي مديا / تيزر

استفاده از رسانههاي مختلف، مانند: صدا، عکس، ويدئو، انيميشن، متن و... در کنار يکديگر جهت انتقال بهتر پيام را مالتي مديا (چندرسانهاي) گويند، که در مقابل برنامههاي صرفاً متني به کار ميرود. در چنين برنامههايي تا حد امکان از متن کمتر استفاده شده و بار اصلي انتقال پيام بر عهده رسانههاي تصويري يا صوتي قرار ميگيرد.

مزاياي استفاده از مالتي مديا:
الف) توليد محتواي آموزشي
ب) مصارف تبليغـاتي همچـون «تيـــزرها»
ج) کليپ هاي معرفي خدمات پزشکي

در دنياي نوين امروزي، از اين ابزار تبليغاتي به عنوان نسل جديدي از رسانه هاي تبليغاتي جهت معرفي خدمات پزشکي ياد مي کنند. از کليپ ها و تيزرهاي توليد شده در مراکز خدمات پزشکي مي توان براي نمايش تصويري خدمات پزشکي به عموم جامعه استفاده کرد. يکي از ويژگي هاي مطلوب مالتي مديا، قابليت ويرايش نامحدود فايلها و ايجاد تغيير تحول در آنها حتي پس از گذشت زمان مي باشد.
به علت چند وجهي بودن اين رسانه مخاطبين ارتباط بسيار مطلوبي با ارائه دهنده خدمات پزشکي، برقرار مي کنند که با نمايش کليپ ها حس اعتماد زيادي به بيماران داده مي شود. انتشار اين تيزرها در فضاي مجازي بسيار کم هزينه بوده و برد تبليغاتي بالايي دارد. بطور کلي بايد گفت که اين رسانه ها طيف گسترده اي از اطلاعات را به سهولت و ارزان در اختيار کاربران و مخاطبين خود قرار مي دهند.

نمونه کارهای انجام شده مالتي مديا / تيزر برای پزشکان


دیگر نمونه کارهای انجام شده