چالش 21 روزه احیای کسب و کار

دوره رایگان چالش 21 روزه احیاء کسب و کار

به شما بابت ورود به چالش 21 روزه احیاء کسب و کار تبریک می گویم، چراکه شما مهمترین گام برای توسعه کسب و کار خود و رسیدن به تمام هدف هایتان را برداشته اید مهمترین بخش این فرمول موفقیت آمیز اینست که شما درک کرده اید برای توسعه پایدار، باید با دانش روز آشنا شوید.! در این چالش21 روزه آنچه را که می تواند باعث پیشرفت درآمد و اعتبار کسب و کارتان با سرعت بالا شود را با شما به اشتراک می گذاریم.
 
 

برای یک جهش بزرگ آماده اید؟!

این یک هدیه‌ای کاملاً رایگان و رَد نشدنی برای شماست...

شما هم یکی از صدها نفری باشید که در این دوره ثبت نام کرده و برای ایجاد تغییرات بزرگ در کسب و کارشان، اقدامی موثر انجام داده است
دوره رایگان چالش 21 روزه احیاء کسب و کار، فرصتی را برای شما فراهم کرده که بتوانید با شناخت دقیقتر محیط کسب و کار خود و شناسایی مسئله های پیرامون آن، آینده ای بهتر برای حوزه درآمدی و اعتباری خودایجاد کنید.
پیشنهاد می کنم که همین حالا، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و فایل های آموزشی، که می توانند به شما در مسیر متحول کردن کسب و کارتان کمک کنند، را بصورت رایگان دریافت نمایید. آقای دکتر فرخانی مدیر بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد؛ درباره نگاه آرمانی می گوید:

برای ثبت نام و دریافت رایگان فایل ها کافیست ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را (به فارسی)در فرم زیر وارد کنید:

 

با شرکت در این چالش 21 روزه چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

در 5 گام بسیار جالب دوش به دوش شما خواهم بود تا بتوانید اهداف تان را به درستی طراحی کنید و دقیقا بدانید که مسئله های کسب و کارتان چیست و چونه می توانید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید؟! این چالش 21 روزه احیاء کسب و کار به صورت کاملا رایگان و به عنوان یک هدیه برای شما در نظر گرفته شده است. در این دوره آموزشی " مهندس مهدی صنم پور" مشاور و متخصص مارکتینگ و برندینگ کسب و کارهای خدمات درمانی، نتایج بیست سال دانش و تجربه های خود را در حوزه های مارکتینگ خدمات درمانی و مدیریت کاربردی دراختیارتان قرار می دهد که طبق برنامه زمانبندی شده زیر برای شما ارسال خواهد شد.

گام اول؛ بلافاصله بعد از ثبت نام: از کجا شروع کنیم؟

گام دوم؛ سه روز بعد: چرا تبلیغات من اثر ندارد؟

گام سوم؛ هفت روز بعد: نقش آموزش کارکنان در افزایش درآمد چیست؟

گام چهارم؛ ۱۳ روز بعد: چرا مشتری پادشاه است؟ و 6 حقیقت اثبات شده درباره مشتری چیست؟

گام پنجم ۲۰ روز بعد: برای کنترل کامل کسب و کار خود آماده هستید؟


دوره رایگان چالش 21 روزه احیاء کسب و کار فرصتی نو، برای توسعه کاری و ارتقای درآمدچرا این دوره آموزشی 100% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از این که در سایت ما عضو شوند می‌پرسند و البته برخی نیز تصور می‌کننداین دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!!
اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است. مطالب ارائه شده در دوره چالش 21 روزه احیای کسب و کار، بسیار کاربردی هستند. چرا که تمامی تکنیکهایی که به شما آموزش داده می شوند را در توسعه و بهبود کسب و کار تجاری خود و بسیاری از کمپانی ها و کسب و کارهای خدماتی به کار برده و نتایج خیره کننده آن را لمس نموده ام.
این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، 750 هزار تومان قیمت می‌داشت و اما به دو دلیل ما این دوره را رایگان ارائه کردیم. اول بخاطر انجام مسئولیت های اجتماعی که برعهده ما می باشد و دوم آنکه شما کیفیت آموزش های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت به ادامه آموزش ها بپردازید. بنابراین می‌توانید رایگان،بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش 750 هزار تومان استفاده کنید


 
 

چرا چالش 21 روزه احیاء کسب و کار ؟

برای موفقیت در هر کاری، باید در مسیر درست قدم بزنیم
سالها تخصص و تجربه شخصی من در مجموعه های خدمات درمانی و صنایع وابسته، نشان از آن دارد که اکثر مراکز خدمات درمانی در کشور ما در حوزه های حساسی همچون؛ مارکتینگ و برندینگ، حفظ - جذب و افزایش مشتری، آموزش و رضایتمندی کارکنان و افزایش درآمد و شهرت، با مسئله های بسیار مهمی دست به گریبان هستند.
ما معتقدیم که موفقیت و اثر بخشی حرفه ای یک کسب و کار به شدت متأثر از توانایی مدیران و کارکنان آن مراکز در قدم زدن در مسیر درست با اهداف از پیش تعیین شده می باشد. به زبان بهتر؛ همه مدیران کسب و کارهای خدمات درمانی – پزشکی و صنایع وابسته، خواهان پیشرفت، بهبود و توسعه کسب و کار خود هستند اما عمدتا نمی دانند چگونه باید به این خواسته خود دست یابند.
در چالش 21 روزه احیائ کسب و کار به صورت گام به گام با هم به این موضوع می پردازیم که برای رسیدن به هدف های والا در مراکز شما، اول باید بتوانیم مسئله ها را به درستی شناسایی کنیم و سپس باید با برای حل تمام آن مسئله ها راه حل های مناسب و بهینه پیدا کنیم. در این چالش 21 روزه یک رژیم مناسب برای قرار گرفتن در مسیر بهبود و توسعه کسب و کار خود را خواهید آموخت و همچنین می آموزید؛ چطور مجموعه های موفق در جهان با بکار گیری این فرمول ها، توانسته اند کسب و کاری متحول متحول داشته باشند؟!


 
 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره برای تمام مدیران کسب و کارهای خدمات درمانی و پزشکی مانند: بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی، پاراکلینیک هایی همچون آزمایشگاه تشخیص پزشکی، مراکز تصویر برداری، فیزیوتراپی و ... و تمامی متخصصین پزشکی و حتی افرادی که عضو خانواده خدمات درمانی – بهداشتی بوده و در این حرفه فعالیت می کنند و تصمیم دارند در آینده صاحب یک کسب و کار باشند. مناسب که نه بلکه بسیار حیاتی است.
در واقع امروزه هرکسی را که می بینیم به فکر تغییر شرایط فعلی و وضع موجود کسب و کارش می باشد، که گاه این شرایط مربوط به زندگی شخصی افراد می باشد و گاه مربوط به ساختارهای درآمدی و توسعه اقتصادی. در هر حال انسان به شدت تمایل به پیشرفت و تغییر سبک زندگی خود دارد. این چالش 21 روزه برای تمام مدیرانی که برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود، به در بسته خورده اند بسیار مناسب می باشد. چراکه در این چالش 21 روزه شما با فرمول های اثبات شده در حوزه توسعه کسب و کار خود آشنا خواهید شد و با بکارگیری آنها و پیاده سازی، می توانید یک کسب و کار پر رونق و با اعتبار بالا را برای خودتان بسازید.
این دوره برای مدیرانی که احساس می‌کنند خودشان همه چیز را می دانند و برای موفقیت تجاری نیازی به برنامه ریزی و هدفگذاری مدون در مسیر مارکتینگ و برندینگ مجموعه خود ندارند،  توصیه نمی‌شود.  لطفاً اگر چنین دیدگاهی دارید، فورا این صفحه را ببندید.
دوره رايگان چالش 21 روزه احیاء کسب و کار فرصتی نو، برای توسعه کاری و ارتقای درآمد

درباره مدرس این دوره

مدرس این دوره، مهدی صنم پور است که برخی از سوابق او به شرح زیر هستند:

– مدیرعامل و یک مدیر استراتژیک خلاق و کیفیت محور
– مبدع و مبتکر روش های نوین بازاریابی و تبلیغات سازمان های خدمات درمانی
– عضو بنیاد ملی نخبگان جوان ایران
– عضو هیأت تحریریه مجلات صنعت آزمایشگاه و انتخاب برتر
– ۱۴ سال سابقه فعالیت حرفه ای به عنوان سوپروایزر، مدیر داخلی و مدیر بازاریابی آزمایشگاه های معتبر ایران
– ۲ سال مدیر فروش کمپانی HYCELL فرانسه در ایران
– مشاور بازاریابی و فروش شرکت بتا (تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی)
– مدرس بازاریابی نوین، اصول مذاکره و آداب معاشرت تجاری
– مدرس و مربی بازاریابی و فروش و اصول مشتری مداری در سازمان های خدمات درمانی
– مشاور تبلیغات سازمان غذا و دارو از سال ۱۳۹۱
– مدرس دوره های متقاعدسازی در مذاکره
– مدرس دوره های ارتباطات بین المللی
– مشاور تبلیغات و بازاریابی مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت از سال ۱۳۸۹
– مشاور بازاریابی و فروش ۲۷ شرکت تجاری در حوزه های تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، ساختمانی و صنایع پتروشیمی
– برگزاری بیش از ۲۵۰ سمینار علمی- پزشکی برای پرسنل و معرفی آزمایشگاه ها
– مدرس دوره های درون سازمانی مدیریت اداری
– مدرس دوره های متقاعدسازی در مذاکره
– مدرس دوره های ارتباط موثر با بیماران
– آموزش بیش از ۵۰۰۰ نفر بصورت مستقیم در سال
دارای مدارک :
– دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی، لیسانس مدیریت و فوق لیسانس مدیریت بازاریابی
– MCC دانشگاه تهران
– Strategic & Transformation Management in Health Care Centers (از موسسات کنترل کیفی QAL بریتانیا و DNW آلمان)
دوره رايگان چالش 21 روزه احیاء کسب و کار فرصتی نو، برای توسعه کاری و ارتقای درآمد فقط کافیست روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و فایل‌های آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید شما هم یکی از صدها نفری باشید که در دوره های آموزشی ما شرکت کرده اند این یک پیشنهاد رایگان و بی نظیر است

 
 

از طریق فرم زیر می توانید با کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی در ارتباط باشید :