سمینار توانمندسازی مدیران ویژه ی سالن های زیبایی کشور در برج میلاد تهران

نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی

سمینار توانمندسازی مدیران ویژه ی سالن های زیبایی کشور در برج میلاد تهران

سمینار «توانمندسازی مدیران» ویژه ی سالن های زیبایی کشور در برج میلاد تهران برگزار گردید؛ در این سمینار میزبان حدود 300 نفر از مدیران خوش آتیه مراکز و سالن های زیبایی از سراسر کشور بودیم.

یکی از مهم ترین مباحث در حوزه ی مدیریت مجموعه های خدماتی تسلط مدیران آن مراکز بر روش های نوین مدیریت کسب و کار می باشد. وقتی درباره ی کسب و کار صحبت می شود، اولین موضوعی که ذهن یک مدیر را به خود اختصاص می دهد، روش های تبلیغات، بازاریابی، کسب درآمد و منابع انسانی می باشد. در سمینار «توانمند سازی مدیران سالن های زیبایی» کلیه مباحث مربوط به فضای مدیریت کسب و کار برای شرکت کنندگان تشریح گردید. این مباحث شامل: روش های بازاریابی سالن های زیبایی، ابزارهای تبلیغات سالن های زیبایی، تکنیک های کسب درآمد بیشتر، روش های استفاده از تکنولوژی های نوین و نحوه ی مدیریت بر منابع انسانی می باشد.

در این سمینار که برای اولین بار در کشور برگزار می شد، شاهد استقبال چشم گیر تعداد زیادی از مدیران سالن های زیبایی از شهرهای دور و نزدیک بودیم و این نشان از درک بالای این مدیران از فضای رقابتی در کسب و کارشان و تشخیص درست برای استفاده از روش های مناسب در جهت پیشرفت شغلی و اعتباری می‌باشد.

در ادامه گزارشی از این سمینار مشاهده می کنید :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *