بازاریابی خدمات درمانی
ارتباط موثر خدمات درمانی
۱۳۹۷-۰۸-۲۸
بازاریابی خدمات درمانی
چهارمین دوره آموزشی ارتباط موثر در بیمارستان گاندی
۱۳۹۷-۰۸-۲۹
بازاریابی خدمات درمانی

سمینار تحول فردی

سمینار تحول فردی: همیشه یکی از مهمترین دغدغه هایم، به عنوان یک فعال در حوزه خدمات درمانی، خوب نبودن حال فردی و شغلی و درآمدی به دلیل عدم آموزش صحیح افراد شاغل و تحصیلکرده در این حوزه بوده. خوشبختانه در یکسال اخیر در اکثر سمینارها و کارگاههای آموزشی ام ، دو یا چند نفراز افرادی که در حوزه خدمات درمانی فعالیت میکنند، حضور دارند. درست است که همه ما باید در حوزه مهارتهای ۷ گانه آموزش ببینیم و البته بسیاری از همکاران این را نمیدانند که چه تحول عظیمی پس از آموختن این مهارتها در زندگیشان ایجاد خواهد شد، اما همینکه تعدادی از پرسنل خدمات درمانی به اهمیت این موضوع پی برده اند، یعنی شروع دوران طلایی در یک خانواده بزرگ که خوبی حال و احوال او سلامت کل جامعه را تضمین می کند.

به چه درد پرسنل درمانی میخوره؟

بازاریابی خدمات درمانی

سمینار تحول فردی

متخصصان موفقیت در دنیا، پس از بررسی نمونه های بیشماری، به این نتیجه رسیدند که تخصص و شغل هر فردی، تنها می تواند نیازهای روزمره و شاید کمی بیشتر را برطرف کند. در اصل تخصص شما شرط لازم برای پیشرفتتان می باشد ولی برای درخشش بیشتر، این شرط کافی نیست و شما باید بر مهارتهای ۷ گانه تسلط داشته باشید. فرقی نمیکند که پزشک هستید و یا یک تکنسین آزمایشگاه یا پرستار و یا شاغل در هر بخش خدمات درمانی، شما اگر میخواهید به موفقیت های بالاتر و بهتری دست پیدا کنید، باید بتوانید خود را خوب پرزنت کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. وقتی بر این مهارتها مسلط می شوید دیگر متقاعد کردن هیچ کس برای شما دور از انتظار نیست، یعنی با تسلط بر این مهارت می توانید در تمام زندگی خود از یک خرید ساده در خیابان تا درخواست افزایش حقوق و رتبه کاری در محل کارتان، بدون کمترین دردسر پیروز باشید و به اهدافتان برسید. حالا فرض کنید شما بر مهارتهای ارتباط موثر نیز مسلط باشید، مهارتهایی که به شما کمک میکنند تا از زندگی خود در کنار دیگران لذت ببرید، روشهای دوست داشته شدن را بدانید و در هر جمعی مثل یک ستاره سینما بدرخشید. یاد بگیرید چطور باید فرد جذابتری باشید و چگونه میتوانید با هر کسی ارتباط برقرار کنید. آیا فکر نمیکنید یادگیری این مهارتها نه تنها شما را در اجتماع فردی شاخص تر نشان میدهد بلکه شما از نظر مدیران تان هم با دیگران متمایز خواهید شد و بدون شک از مزایای بهتری در کار برخوردار می گردید.

بازاریابی خدمات درمانی

سمینار تحول فردی

مدیران بخشهای مختلف خدمات درمانی، ترجیح میدهند دستمزد و رتبه بهتری به فردی بدهند که بر این مهارتهای طلایی مسلط باشند.

در همایش بزرگ سخنران برتر، که در دانشگاه آزاد پزشکی، واحد زرگنده تهران برگزار شد، مخاطبان زیادی از اهمیت این موضوع مطلع شده و برای کسب مهارتهای بیشتر در جهت بهبود فردی و شغلی خود، اقدام نمودند.

یادتان باشد؛ آینده باشکوه متعلق به کسانیست که در مسیر یادگیری در گروه پیشگامان قرار میگیرند.

بازاریابی خدمات درمانی

سمینار تحول فردی

1 دیدگاه

  1. میثم کریمیان گفت:

    کارت حرف نداره استاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازاریابی خدمات درمانی
عضویت در خبرنامه نگاه آرمانی
به خانواده بزرگ نگاه آرمانی بپیوندید
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود
X   نمیدونید! چقدر خوشحالیم که اینجایید...
  امیدواریم اونقدر قوی باشید که بتونیم بزودی با هم همکار باشیم
X   از اینکه اینجایید به شما تبریک می گوئیم!
  چون شما جزء اندک مدیران خوش فکری هستید که برای توسعه برند سازمانی خود اقدام کرده اید.
از اینکه اینجایید خیلی خوشحالیم!
با عرض پوزش در حال بارگذاری دوره آموزشی رایگان برای شما عزیزان هستیم.
لطفا در روزهای آتی به این صفحه مراجعه کنید و یا با درج ایمیل خود؛ از ارسال این دوره رایگان بهره مند شوید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود