نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی
فروش خود را افزایش دهید!
آوریل 21, 2020
نگاه آرمانی بازاریابی و برندینگ خدمات درمانی
مصاحبه مهندس مهدی صنم پور با مجله صنعت آزمایشگاه در مورد بازاریابی خدمات درمانی
آوریل 21, 2020


تکنولوژی قدرت درون

بسیاری از فرمولهای موفقیت کتاب امروز بر پایه کلمات و آموزش‌های هیجانی و انگیزشی بوده است نه تنها افراد را در مسیر موفقیت واقعی قرار نداده بلکه روحیه جنگنده‌گی و استقامت را در آن‌ها از بین برده است. چرا که در اصول کاربردی و علمی دستیابی به موفقیت و اینکه فقط در یک سمینار انگیزشی با هیجان به تو گفته می‌شود به کجا باید برسید و سخنران با صدای بلند می‌گوید برو جلو برو جلو، این هیجان و شروع و اشتیاق فقط چند روز مخاطب را در اوج احساس و هیجان و موفقیت قرار میدهد و بعد از آن زندگی عادی و عدم شناخت صحیح موفقیت فرد را دچار سرخوردگی می‌کند.

در سمینار تکنولوژی قدرت درون که بر اساس قواعد و قوانین کاملا علمی کاربردی پرده از رازهای موفقیت بر داشته می‌شود و به این سوال بسیار کلیدی مخاطبان پاسخ داده میشود که چرا فرمولهای موفقیت برای من کار نمی‌کند.

در سمینار تکنولوژی قدرت درون که برای اولین بار در ایران برگزار می‌گردد شرکت کننده‌گان با موضوعات زیر آشنا می‌گردند.

1-در مسیر واقعی موفقیت چه شکلی دارد؟

2- رنگ هدف‌های شما چه رنگی ایست؟

3-چرا خواستن توانستن نیست؟

4- فرمول موفقیت ثروتمندان خود ساخته ی جهان کدام است؟

5- روش علمی و سریع خروج از تفکر منفی به تفکر مثبت.

بر اساس تئوریهای گذشته همین قدر که چشمانت را ببندی و چیزی را ببینی و تصور کنی محقق خواهد شد. ما در سمینار تکنولوژی قدرت درون که به بررسی فرمولهای کاربردی موفقیت می‌پردازیم واضح دقیق و شفاف به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید به خواسته‌های خود برسید.

شرکت کننده‌گان در این سمینار می‌آموزند که نسبت به خواسته‌های خود و نه آرزوهایشان واقع بین بوده و متعهدانه برای کسب هدف‌هایشان تلاش کنند.

وقتی می‌گوییم نقش تکنولوژی قدرت درون در موفقیت کاربردی ناخودآگاه پای علومی مانند فیزیک کوآنتوم، نورسایکولوژی به میان می‌آید.

یکی از بهترین و مهمترین بخش‌های جذاب سمینار تکنولوژی قدرت درون پاسخ به یک سوال بی‌جواب مهم دیگر است که چرا باید از افکار منفی دور باشیم وقتی در سمینار از شرکت کننده‌گان این سوال پرسیده می‌‌شود آنها جوابهایی را می‌دهند که بر اساس آموزش‌های مدرسان این حوزه در ذهن‌شان حک شده. مثلا می‌گویند اگر منفی فکر کنیم در مسیر دستیابی به موفقیت سدی برای خود خواهیم ساخت و یا تفکر منفی یعنی شکست در حالی که من به اصرار زیاد از ‌آنها میخواهم که فقط یک دلیل علمی برای اینکه انسان در مسیر کسب موفقیت نباید افکار منفی را در ذهن خود بپرورانند به من بگویند. اما هیچ دلیل علمی از سوی آن‌ها گفته نمی‌شود. در سمینار تکنولوژی قدرت درون شما با دلایل کاملا علمی و بر اساس علوم روز دنیا به این سوال وسوالاتی نظیر آن پاسخ خواهید داد.

ما در این سمینار می‌گوییم که چرا باید خوب بودن و مثبت اندیشی را به طور واقعی در زندگی خود جایگزین تفکرات منفی نماییم. چرا که این لطف بزرگ به خودمان برای دستیابی به موفقیت‌های فردی و اجتماعی و تجاری است.

در نهایت در سمینار تکنولوژی قدرت درون که در اصل به صورت کارگاهی و کاملا کاربردی و آموزشی در غالب بازی‌های آموزشی گروهی انجام می‌گردد. شرکت کننده‌گان با اصول واقعی و کاربردی موفقیت‌های مالی آشنا می‌گردند.

اصولی که هر کس در زندگی تجاری خود آن‌ها را بداند و به آن عمل کند بدون شک یکی از موفقیت‌ترین‌ها خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *