طراحی سایت جذاب پزشکی

 

وب سایت شما، اولین تابلو شماست که بیماران با آن برخورد می کنند

هنگامی که شما برای طراحی یک سایت جذاب پزشکی در مجموعه نگاه آرمانی سفارش خود را تائید می کنید ؛ یک تیم حرفه ای متشکل از کارشناس استراتژی بازار، مدیر پروژه، کارشناس طراح و برنامه نویس، کارشناس تولید محتوا، کارشناس سئو و بهینه سازی سایت پزشکی در موتورهای جستجو؛ در کنار خود به همراه خواهید داشت تا بتوانید به اهداف از پیش تعیین شده از داشتن سایت و حضور در دنیای اینترنت، برسید.

امروزه در جهان، فناوری اطلاعات در حوزه اینترنت به عنوان عمده ترین محور تحول و توسعه کسب و کارهای پزشکی مطرح شده و دستاوردهای ناشی از آن به گونه های مختلف در زندگی بهتر و حال بیماران و مردم تاثیر گذار می باشد. این تحولات واژه هایی مانند تجارت الکترونیکی، شهر الکترونیکی و حتی بیمارستان و خدمات پزشکی الکترونیکی را به همراه داشته است. بی شک در دنیای نوین و پیشرفته امروزی یکی از مهمترین ابزارها برای معرفی خدمات پزشکی به قشر وسیعی از جامعه، یک سایت پزشکی جامع و البته جذاب و کاربردی می باشد. ارائه این سرویس های آنلاین از راهکارهای بسیار موثری است که بیماران را به پزشکان خاصی جذب می کند.

مزایای وب سایت در دنیای پزشکی چیست؟

 • افزایش اعتبار و شهرت پزشک نزد بیماران و همکاران
 • در دسترس بودن مشخصات مطب پزشک در هر زمان و هر مکان
 • سهولت ارجاع مشتریان جدید
 • افزایش روز افزون ارزش تبلیغات شما
 • کاهش نیروی انسانی اضافه
 • کم شدن خطای نیروی انسانی
 • افزایش بهره وری
 • همچنین اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات یک راه خوب برای جذب و راهنمایی مشتری به مطب پزشک است
 

سئو و بهینه سازی سایت پزشکی 

 

بالا رفتن ترافیک و بازدید سایت شما، مهمترین روش برای افزایش تعدادبیماران شما خواهد بود

 بعد از اینکه وب سایت شما به زیبایی طراحی شد و طبق اصول طراحی، یک سایت جذاب پزشکی پیاده سازی گردید، وقت آن رسیده که در نتایج جستجو دیده شوید، پس به سئو و بهینه سازی سایت پزشکی خود اهمیت دهید.

در واقع هر چند طراحی سایت جذاب پزشکی  دارای ارزش بالایی است و نشان دهنده شخصیت و پرستیژ شرکت و مرکز خدمات درمانی شما می باشد؛ ولی به تنهایی کافی نخواهد بود و مانند این است که شما یک مطب بسیار شیک با تمام امکانات را در وسط بیابانی که سالها کسی از آن عبور نمی کند، راه اندازی کرده اید .

باید این واقعیت را در نظر بگیریم که هر صفحه در گوگل شامل ده نتیجه جستجو می باشد که طبق آمارهای منتشر شده 90 درصد کاربران و جستجوگران به صفحه دوم نتایج جستجو مراجعه نمی کنند و شما اگر درنتایج صفحه اول حضور نداشته باشید ؛ مراجعه کنندگان بیشماری را در این دنیای پر رقابت امروز از دست خواهید داد.

اما یک خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو مجموعه نگاه آرمانی به سمت رتبه های بالای صفحه اول نتایج جستجو هدایت شوید.

بخصوص برای سایتهای پزشکی و بیمارستان و مراکز خدمات درمانی، برنامه؛ استراتژی و اهداف مشخص و طرح ریزی شده ای داریم که به کمک آنها می توانید میزان مراجعه به مرکز خود را چندین برابر کنید.

با توجه به تخصص و سابقه ای که کارشناسان ما در مجموعه نگاه آرمانی دارند، می دانیم که مخاطب هدف شما برای دسترسی به خدمات‌تان چه کلمات و واژه هایی را جستجو می کنند تا به شما برسند و برای آنها برنامه و استراتژی مخصوص ارائه می کنیم .

همانطور که می دانید طراحی و سئوی سایتی که در حوزه بهداشت و خدمات درمانی فعالیت می کند متفاوت از سایت شرکتی، شخصی، فروشگاهی و ... می باشد؛

پس به تخصص و تعهد کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی اعتماد کنید و دیگر نگران چیزی نباشید.

مزایای سئو و بهینه سازی سایت پزشکی با مجموعه نگاه آرمانی :

- افزایش بازدید سایت شما به طور طبیعی

- دسترسی هدفمند به مخاطبان واقعیتان

- ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو

- آنالیز و گزارشات تحلیلی بازدید سایت شما

- شناسایی کلمات کلیدی مهم سایت شما

روند انجام پروژه سئو و بهینه سازی سایت پزشکی در مجموعه نگاه آرمانی :

۱. تحلیل سایت و آنالیز مشکلات

۲. شناسایی و کلمات کلیدی مرتبط

٣. بهبود محتوای موجود در سایت

۴. تولید و انتشار محتوای مناسب سایت

۵. تحلیل رفتار کاربر و افزایش نرخ تبدیل

۶. افزایش رتبه و انطباق سایت با الگوریتم گوگل

۷. بررسی و آنالیز گزارشات

شبکه های اجتماعی

 

حضور در شبکه های اجتماعی خدمات پزشکی به شما قدرت تبدیل شدن به یک متخصص قابل اعتماد را می دهد

همانطور که می دانید فعالیت در شبکه های اجتماعی خدمات پزشکی و غیر پزشکی بطور روز افزون در حال افزایش است و شما می توانید با داشتن شبکه های اجتماعی فعال، با مخاطب های خود در ارتباط باشید و با آنها به گفتگو بپردازید و مشکلات آنها را حل کنید. بدین صورت است که شما به یک برند قابل اعتماد در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توسط مخاطبان‌تان به سایرین معرفی می شوید بدون اینکه هزینه ای بابت تبلیغات پرداخت کنید. هر چند که آمار نشان می دهد تبلیغاتی که توسط خود افراد و بصورت ویروسی در جامعه انجام می شود بسیار پربازده تر و تاثیرگذارتر از تبلیغاتی است که بصورت تبلیغ مشاهده می شود.

پس همین امروز شبکه های اجتماعی خود را بصورت استاندارد راه اندازی کنید و با کمک کارشناسان ما در مجموعه نگاه آرمانی مخاطب های هدفتان را جذب کنید و در شبکه های اجتماعی محتوا، متن، تصویر و حتی ویدئوهای خود را منتشر کنید و با افراد جامعه بصورت فعال در ارتباط بوده و پاسخگوی سوالات و مشکلاتشان باشید.

ایجاد یک راهبرد موثر اجتماعی

هر کمپین رسانه ای در زمینه مراقبت های بهداشتی و خدمات درمانی با یک استراتژی مشخص آغاز می شود که با اهداف کسب و کار و برنامه بازاریابی کلی مجموعه شما، هماهنگ است. بسیاری از برنامه ها و کمپین های تبلیغاتی بدون اینکه استراتژی و هدف خود را با اهداف و استراتژی کسب و کار هماهنگ کنند اجرا می شوند؛ پس نتیجه ای جز شکست و هدر دادن منابع مالی مرکز خدمات درمانی ندارند. با تنظیم و پیگیری اهداف روشن، ما قادر به ایجاد یک استراتژی موثر و پایدار هستیم و موفقیت آن را اندازه گیری می کنیم.

تاکتیکهایی که توصیه می کنیم، بستگی به مخاطبین شما دارد، جایی که آنها وقت خود را به صورت آنلاین صرف می‌کنند و به آنها اهمیت می‌دهند. ما در ابتدا مرکز خدمات درمانی شما را تحلیل و بررسی می کنیم و سپس نوع محتوایی را پیشنهاد می کنیم که حداکثر مشارکت در کانال های مناسب و موثر برای کسب و کار شما را در اختیار‌تان قرار می دهد.

مدیریت شهرت چیست

 

مدیریت شهرت یعنی چگونه شناخته شدن شما در دنیای بیرونی. به همین دلیل است که اغلب برندهای معتبر، ترجیح می دهند افرادی را در سازمان خود استخدام کنند که علاوه بر متخصص بودن دارای متانت و وجاهت نیز باشند. مدیریت شهرت دارای استراتژی های خاصی می باشد و به طور کلی به دودسته؛ سازمانی (مدیریت شهرت پزشکی) و مدیریت شهرت شخصی تقسیم می شود که نتیجه هر دوی آنها افزایش اعتبار، شهرت و شناخته شدن توسط افراد بیشتری در جامعه خواهد بود.

مدیریت شهرت پزشکی (سازمانی) :

یکی از اتفاقات بسیار مهم که در صنعت پزشکی و خدمات درمانی، جهان در حال شکل گیری است، تغییر سبک و روشهای بازاریابی خدمات درمانی  از سنتی به مدرن می باشد.  در این راستا یکی از بهترین و استانداردترین شیوه های بازاریابی مدرن پزشکی؛ طراحی استراتژیهای مدیریت شهرت پزشکی (سازمانی) می باشد.

مدیریت شهرت شخصی:

وقتی افراد یک جامعه بدانند که شما چه کسی هستید، شما را از طریق برخی صفات مشخص که خودتان تعیین  می کنید در اجتماع و یا کسب و کارتان، خواهند شناخت. مثلا اینکه گفته می شود؛ فلان پزشک بسیار خوب جراحی می کند و یا فلان متخصص بسیار حاذق می باشد و تعاریفی از این قبیل، وظیفه اصلی مدیریت شهرت شخصی (personal Branding) می باشد.

در دنیای امروز برند شخصی شما حتی بیشتر از رزومه کاریتان تاثیرگذار می باشد. یک برند شخصی معتبر، به شما در رسیدن به موقعیت های بهتر و پیشرفت های سریعتر کمک می کند. امروزه کار به جایی رسیده است که هرچقدر داشتن یک برند شخصی خوب شما را به جلو می برد، ناشناخته بودن چندین برابر شما را به عقب باز می گرداند.

پلت فرم مدیریت شهرت سازمانی ما چگونه کار می کند؟

اولا ما از یک فرآیند طراحی شده برای گرفتن بازخورد از مراجعین مرکز شما استفاده می کنیم که مبتنی بر تخصص و تجربه فردی و برنامه های نرمافزاری می باشد و دوما به بررسی ها و تحلیل داده ها برای مرکز شما می پردازیم. سوما، هشدارها ی بیماران ناراضی را پیش از آنکه منتشر شده و شهرت شما را به باد دهند، شناسایی و رفع خواهیم کرد.

در نهایت نتیجه فعالیت های ما در این بخش با گذشت زمان این خواهد شد که: یاد بگیرید چگونه با  به حداکثر رساندن تجارب بیماران در مرکز پزشکی خود،  مداخله برای تبدیل بیماران ناراضی به  خوشنود و شنیدن کلمه عالی از دهان بیمار به عنوان بازخورد  و شهرت مثبت و پایدار کسب کنید. مدیریت شهرت سازمانی شما؛ ارتباط شما را با بیماران خود بهبود  می بخشد، درباره سازمان تان سخاوتمندانه سخن می گوید و به بازار کسب و کار خود نیز کمک می کند.

هدف کمپین مدیریت شهرت پزشکی :

معرفی و آگاه سازي مرکز خدمات درمانی و یا شهرت شخصی شما، در رسانه ها و سایت هاي خبري رسمی کشور، همراه با مصاحبه و نقل قولی از مدیران و افراد مورد نظر به صورت آنلاین و آفلاین به مخاطبان هدف در جامعه.

نتایج اجراي کمپین رسانه اي با نگاه آرمانی

 • برندینگ و افزایش آگاهی از نام برند (Brand Awareness)
 • برندینگ و افزایش میزان یادآوري برند (Brand Recall)
 • برندینگ و ایجاد تصویر مطلوب از برند (Brand Image)
 • روابط عمومی فعال و ایجاد تصویر برند فعال و خبرساز در نظر مخاطبان (Vibrant Brand)
 • اطلاع رسانی موثر و آگاهی بخش(به جاي پخش آگهی) در مورد فعالیت ها
 • بازاریابی آنلاین از طریق بازاریابی محتوا و حضور مداوم در نتیجه جستجوهاي اینترنتی (Content Marketing)
 • ارتباطات جامع و منسجم به همراه سایر ابزارهاي تبلیغاتی و رسانه هاي اجتماعی (Degree Campaign 360)
 • استفاده موثر از ابزار خبررسانی و خبرپراکنی به جاي تبلیغات مستقیم (Public Relations)
 • حضور در موتورهاي جستجو و کسب نتیجه در جستجوهاي اینترنتی (Online Presence)
 • دیده شدن موثر محتواي شرکت توسط بازه موثري از مخاطبان (Visibility)
 • ایجاد موج موثر خبري و حضور موثر در بین اخبار رسانه هاي برتر (Media Buzz)
 • به اشتراك گذاري مطالب در رسانه هاي اجتماعی(فیس بوك، توئیتر، گوگل پلاس)