مدیریت شهرت چیست:


مدیریت شهرت یعنی چگونه شناخته شدن شما در دنیای بیرونی. به همین دلیل است که اغلب برندهای معتبر، ترجیح می دهند افرادی را در سازمان خود استخدام کنند که علاوه بر متخصص بودن دارای متانت و وجاهت نیز باشند.

مدیریت شهرت دارای استراتژی های خاصی می باشد و به طور کلی به دودسته؛ سازمانی (مدیریت شهرت پزشکی) و مدیریت شهرت شخصی تقسیم می شود که نتیجه هر دوی آنها افزایش اعتبار، شهرت و شناخته شدن توسط افراد بیشتری در جامعه خواهد بود. موردی پیدا نشد. مدیریت شهرت پزشکی(سازمانی): یکی از اتفاقات بسیار مهم که در صنعت پزشکی و خدمات درمانی، جهان در حال شکل گیری است، تغییر سبک و روشهای بازاریابی خدمات درمانی  از سنتی به مدرن می باشد.  در این راستا یکی از بهترین و استانداردترین شیوه های بازاریابی مدرن پزشکی؛ طراحی استراتژیهای مدیریت شهرت پزشکی (سازمانی) می باشد.

مدیریت شهرت پزشکی در سال 2010 مقاله ای در حوزه مدیریت شهرت سازمانی منتشر گردید که نتایج حاصل این مطالعه می گفت، بیش از 75 درصد ارزش و اعتبار سازمانها بر اساس عوامل نامحسوسی همچون انتشار اخبار در میان افراد جامعه و از طریق رسانه ها و خبرگزاریها تعیین می گردد. به بیان ساده بر اساس این تحقیق اگر می خواهید بر روی شهرت و اعتبار مرکز خدمات درمانی و پزشکی خود کار مناسبتری انجام دهید یکی از بهترین روشهای آن، انتشار اخبار مرکز خدمات درمانی خود در خبرگزاری ها و سایتهای رسمی کشور می باشد. یادتان باشد که شهرت سازمانی یکی از عوامل موثر بر تصویر برند سازمان شما در بازار رقابتی امروز است که تنها مدیران مراکز خدمات درمانی هوشمند نگاه ویژه ای به آن خواهند داشت.

اهمیت مدیریت شهرت سازمانی با رشد سریع و توسعه برق آسای ابزارهای ارتباط جمعی بر بر بستر اینترنت و شبکه های مجازی، موضوع توجه به مدیریت شهرت سازمانی، از اهمیتی دو چندان برخوردار می باشد. در این میان نه تنها اخبار و اطلاعات مثبت درباره مرکز خدمات درمانی شما مهم است بلکه عدم فعالیت درست شما بر این بستر باعث ایجاد اخبار منفی علیه شما خواهد شد. اخباری که می تواند یک شبه تمام اعتبارتان را زیر سوال ببرد و مخاطب هدفتان را اذ دست بدهید. در این شرایط داشتن رویکردی فعالانه نسبت به فضای تحت وب و ایجاد فضای مجازی مثبت به طور مدیریت شده، نه تنها لازم بلکه کاملا ضروریست و برای سازمان شما باید برنامه ای مشخص طراحی و اجرا شود. برای مراقبت از شهرت سازمانی در فضای به شدت تاثیرگذار مجازی باید برنامه ها به صورت مطلوبی مدیریت شوند، تا در نهایت باعث توسعه برند سازمانی و ایجاد تصویر ذهنی متمایز در بازار گردد.

مدیریت شهرت شخصی:

وقتی افراد یک جامعه بدانند که شما چه کسی هستید، شما را از طریق برخی صفات مشخص که خودتان تعیین  می کنید در اجتماع و یا کسب و کارتان، خواهند شناخت. مثلا اینکه گفته می شود؛ فلان پزشک بسیار خوب جراحی می کند و یا فلان متخصص بسیار حاذق می باشد و تعاریفی از این قبیل، وظیفه اصلی مدیریت شهرت شخصی (personal Branding) می باشد.

در دنیای امروز برند شخصی شما حتی بیشتر از رزومه کاریتان تاثیرگذار می باشد. یک برند شخصی معتبر، به شما در رسیدن به موقعیت های بهتر و پیشرفت های سریعتر کمک می کند. امروزه کار به جایی رسیده است که هرچقدر داشتن یک برند شخصی خوب شما را به جلو می برد، ناشناخته بودن چندین برابر شما را به عقب باز می گرداند.

وقتی شما روی مدیریت شهرت شخصی خود برنامه ریزی می کنید، کم کم در ذهن مخاطب خود به یک رهبر تبدیل   می شوید و از اینجاست که درهای موفقیت و پیشرفت به روی شما باز خواهند شد و شما در آن موضوع خاص تبدیل به یک فرد مرجع خواهید شد. این را هم بدانید وقتی روی مدیریت شهرت شخصی خود تمرکز کرده و از استراتژیهای مناسب استفاده می کنید در اصل در ایجاد موفقیتهای شغلی خود نیز گام بلندی برداشته اید.


بگذارید به شما در ایجاد و بهبود شهرت شخصی خود و سازمانتان


در به حداکثر رساندن علاقه، اعتماد و رضایت بیمار و افراد جامعه کمک کنیم

 


پلت فرم مدیریت شهرت سازمانی ما چگونه کار می کند؟

اولا ما از یک فرآیند طراحی شده برای گرفتن بازخورد از مراجعین مرکز شما استفاده می کنیم که مبتنی بر تخصص و تجربه فردی و برنامه های نرم افزاری می باشد و دوما به بررسی ها و تحلیل داده ها برای مرکز شما می پردازیم. سوما، هشدارها ی بیماران ناراضی را پیش از آنکه منتشر شده و شهرت شما را به باد دهند، شناسایی و رفع خواهیم کرد.

در نهایت نتیجه فعالیت های ما در این بخش با گذشت زمان این خواهد شد که: یاد بگیرید چگونه با  به حداکثر رساندن تجارب بیماران در مرکز پزشکی خود،  مداخله برای تبدیل بیماران ناراضی به  خوشنود و شنیدن کلمه عالی از دهان بیمار به عنوان بازخورد  و شهرت مثبت و پایدار کسب کنید. مدیریت شهرت سازمانی شما؛ ارتباط شما را با بیماران خود بهبود  می بخشد، درباره سازمان تان سخاوتمندانه سخن می گوید و به بازار کسب و کار خود نیز کمک می کند.

هدف کمپین مدیریت شهرت پزشکی :

معرفی و آگاه سازي مرکز خدمات درمانی و یا شهرت شخصی شما، در رسانه ها و سایت هاي خبري رسمی کشور، همراه با مصاحبه و نقل قولی از مدیران و افراد مورد نظر به صورت آنلاین و آفلاین به مخاطبان هدف در جامعه.

نتایج اجراي کمپین رسانه اي با نگاه آرمانی

 • برندینگ و افزایش آگاهی از نام برند (Brand Awareness)
 • برندینگ و افزایش میزان یادآوري برند (Brand Recall)
 • برندینگ و ایجاد تصویر مطلوب از برند (Brand Image)
 • روابط عمومی فعال و ایجاد تصویر برند فعال و خبرساز در نظر مخاطبان (Vibrant Brand)
 • اطلاع رسانی موثر و آگاهی بخش(به جاي پخش آگهی) در مورد فعالیت ها
 • بازاریابی آنلاین از طریق بازاریابی محتوا و حضور مداوم در نتیجه جستجوهاي اینترنتی (Content Marketing)
 • ارتباطات جامع و منسجم به همراه سایر ابزارهاي تبلیغاتی و رسانه هاي اجتماعی (Degree Campaign 360)
 • استفاده موثر از ابزار خبررسانی و خبرپراکنی به جاي تبلیغات مستقیم (Public Relations)
 • حضور در موتورهاي جستجو و کسب نتیجه در جستجوهاي اینترنتی (Online Presence)
 • دیده شدن موثر محتواي شرکت توسط بازه موثري از مخاطبان (Visibility)
 • ایجاد موج موثر خبري و حضور موثر در بین اخبار رسانه هاي برتر (Media Buzz)
 • به اشتراك گذاري مطالب در رسانه هاي اجتماعی(فیس بوك، توئیتر، گوگل پلاس)

مدیریت شهرت پزشکی

مدیریت شهرت پزشکی

راهکارهاي ما در اجراي کمپین هاي رسانه اي :

ایده یابی تخصصی و مشاوره خبري

استخراج و ارایه ایده هاي استراتژیک رسانه اي جهت تولید محتوا تعیین ابعاد مختلف براي تولید محتوا با در نظر گرفتن اولویت مخاطبان هدف و بازار ارایه ایده ها و عنوان هاي خبري جهت تایید برند شما جمع آوري اطلاعات لازم براي تهیه مطلب در حوزه محتوایی مرتبط(که با کمک روابط عمومی شرکت میسر خواهد بود.)

تولید و نگارش محتوا

نگارش انواع محتوا خبر، گزارش، مصاحبه، ...( با توجه به ایده هاي رسانه اي براي توزیع در رسانه ها) بهینه سازي مطالب براي موتورهاي جستجو (SEO) تایید مطالب توسط شما قبل از انتشار

توزیع محتوا در سطح رسانه هاي کشور

با توجه به عضویت بیش از 2000خبرنگار و رسانه داخلی در اتاق خبر و فضای رسانه ای ما توزیع محتوای شخصی و یا سازمانی شما به شکل زیر خواهد بود: - توزیع محتوا بین خبرنگاران و رسانه هاي مرتبط با حوزه محتوا - توزیع مطالب به تفکیک حوزه جغرافیایی - اطمینان خبرنگاران از موثق بودن اخبار دریافتی - ارسال اطلاعات تماس ویژه خبرنگاران براي تماس با روابط عمومی شرکت


از طریق فرم زیر می توانید با کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی در ارتباط باشید :