سئو و بهینه سازی سایت پزشکی


بالا رفتن ترافیک و بازدید سایت شما، مهمترین روش برای افزایش تعداد بیماران شما خواهد بود

بعد از اینکه وب سایت شما به زیبایی طراحی شد و طبق اصول طراحی، یک سایت جذاب پزشکی پیاده سازی گردید، وقت آن رسیده که در نتایج جستجو دیده شوید، پس به سئو و بهینه سازی سایت پزشکی خود اهمیت دهید.

ضرورت سئو و بهینه سازی سایت پزشکی


در واقع هر چند طراحی سایت جذاب پزشکی دارای ارزش بالایی است و نشان دهنده شخصیت و پرستیژ شرکت و مرکز خدمات درمانی شما می باشد؛ ولی به تنهایی کافی نخواهد بود و مانند این است که شما یک مطب بسیار شیک با تمام امکانات را در وسط بیابانی که سالها کسی از آن عبور نمی کند، راه اندازی کرده اید .
باید این واقعیت را در نظر بگیریم که هر صفحه در گوگل شامل ده نتیجه جستجو می باشد که طبق آمارهای منتشر شده 90 درصد کاربران و جستجوگران به صفحه دوم نتایج جستجو مراجعه نمی‌کنند و شما اگر در نتایج صفحه اول حضور نداشته باشید؛ مراجعه کنندگان بیشماری را در این دنیای پر رقابت امروز از دست خواهید داد.
اما یک خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو مجموعه نگاه آرمانی به سمت رتبه های بالای صفحه اول نتایج جستجو هدایت شوید. موردی پیدا نشد.
بخصوص برای سایتهای پزشکی و بیمارستان و مراکز خدمات درمانی، برنامه؛ استراتژی و اهداف مشخص و طرح ریزی شده ای داریم که به کمک آنها می توانید میزان مراجعه به مرکز خود را چندین برابر کنید.


استراتژی و تکنیک‌های سئو و بهینه سازی سایتشما بصورت اتفاقی و شانسی به سایت ما هدایت نشده اید. اگر شما با عنوان "بازاریابی اخلاقی پزشکی"چیزی را جستجو کردید، جستجوی شما بیش از 19 میلیون نتیجه را دریافت کرد. و در عین حال ما را در بالاترین رتبه دیده اید. چرا؟ از آنجا که ما از استراتژی و تکنیک های بهینه سازی جستجوگرها(SEO) استفاده می کنیم تا سایت ما را در آنجا پیدا کنید و مهمتر از همه اینست که، خود را در آن جایگاه نگه داریم.

در حوزه خدمات درمانی معمولا بیماران مستقیما نام شما را جستجو نمی‌کنند تا به شما برسند! بلکه آنها در جستجوی راه حلی هستند که مشکل خود را برطرف کنند به همین دلیل به دنبال خدماتی که شما آن ها را ارائه می دهید هستند. وقتی خدمات شما در نتایج جستجوی آنها مشاهده شد، مشتریان به سایت و مرکز شما هدایت می شوند و با توجه به سایت جذابی که برای شما طراحی کرده ایم، جذب خدمات شما می شوند و به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهند شد.

رویکرد ما برای بهینه سازی سایت


رویکردی که ما برای بهینه سازی سایت داریم، توسط بسیاری از معیارها تعیین می شود، از جمله مخاطب هدف شما، موارد دلخواه شما، تخصص شما، موقعیت مکانی شما و تعداد و پیچیدگی رقبا که در حال رقابت برای رتبه های بالا هستند. ما محتوای "سایت" و "خارج از سایت" و شاخص های اجتماعی را در نظر خواهیم گرفت.

سئو و بهینه سازی سایت پزشکی


با توجه به تخصص و سابقه ای که کارشناسان ما در مجموعه نگاه آرمانی دارند، می دانیم که مخاطب هدف شما برای دسترسی به خدمات‌تان چه کلمات و واژه هایی را جستجو می کنند تا به شما برسند و برای آنها برنامه و استراتژی مخصوص ارائه می کنیم .
همانطور که می دانید طراحی و سئوی سایتی که در حوزه بهداشت و خدمات درمانی فعالیت می کند متفاوت از سایت شرکتی، شخصی، فروشگاهی و ... می باشد؛
پس به تخصص و تعهد کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی اعتماد کنید و دیگر نگران چیزی نباشید.

مزایای سئو و بهینه سازی سایت پزشکی با مجموعه نگاه آرمانی :


- افزایش بازدید سایت شما به طور طبیعی
- دسترسی هدفمند به مخاطبان واقعیتان
- ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو
- آنالیز و گزارشات تحلیلی بازدید سایت شما
- شناسایی کلمات کلیدی مهم سایت شما

روند انجام پروژه سئو و بهینه سازی سایت پزشکی در مجموعه نگاه آرمانی:


۱. تحلیل سایت و آنالیز مشکلات
۲. شناسایی و کلمات کلیدی مرتبط
٣. بهبود محتوای موجود در سایت
۴. تولید و انتشار محتوای مناسب سایت
۵. تحلیل رفتار کاربر و افزایش نرخ تبدیل
۶. افزایش رتبه و انطباق سایت با الگوریتم گوگل
۷. بررسی و آنالیز گزارشات

از طریق فرم زیر می توانید با کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی در ارتباط باشید :