تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی

تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی:

با طراحی کمپین تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی بهتر و بیشتر دیده شوید.


در حال حاضر با ابزارهای موجود در تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی، شما می توانید خود و خدمات خود را در معرض دید و نمایش بیمارانی قرار دهید که برای حل مشکل خود در گوگل، یاهو، بینگ و سایر موتورهای جستجو، جستجو می کنند.
طبق کمپین تبلیغاتی ما، هنگامی که بیمار در رابطه با موضوع و زمینه کاری شما اقدام به جستجو می کند، تبلیغات شما در بالای Google و سایر موتورهای جستجو قرار می گیرند. برای این کار یک بودجه بهینه را پیشنهاد می کنیم سپس طبق استراتژی و هدف تبلیغات، مشخص می کنیم که این تبلیغات در کدام کلمات کلیدی، کدام محل های جغرافیایی، در چه ساعاتی از شبانه روز، به کدام صفحه هدایت شوند و حتی اینکه تبلیغات شما درکدام دستگاه‌ها(کامپیوتر، لپ تاپ، موبال، تبلت) نمایش داده شود.

با توجه به اینکه گزارشات کمپین شما بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه ارسال می شود، شما می توانید با کمک و راهنمایی کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی کمپین خود را بهینه کرده و تبلیغات هدفمندتری را برای مرکز خود داشته باشد.

تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی - انتشار خبر در خبرگزاری های رسمی:


با ابزار تبلیغات صفحه نمایش آنلاین ما می توانید تبلیغات خود را به بیماران آینده نگر نشان دهید. حتی زمانی که آنها به طور مستقیم در جستجوی شما نیستند. در نظر بگیرید که ما یک تیتر جذاب برای معرفی خدمات شما آماده کنیم و در سایت های خبری پربازدید کشور منتشر نمائیم، که این قطعا از بنر های تبلیغاتی، جذابیت بیشتری خواهد داشت، زیرا برخلاف بنر که تنها از چند تیتر کوتاه تبلیغاتی استفاده می شود، در متن خبر رسمی می‌توانیم بصورت کامل فعالیت شما را شرح دهیم.

سایت های خبری یکی از بهترین ابزار های اینترنتی برای حضور در مقابل دیدگان مخاطبان اینترنتی هستند. اغلب شرکت های بزرگ تجاری برای معرفی خدمات و محصولات خود به مردم سعی می کنند بصورت نامحسوس محصولات و خدمات خود را در قالب اخبار در چشم بینندگان به نمایش گذارند. برای برندینگ در دنیای اینترنت این نکته را باید در نظر داشته باشید که در هر بخش از دنیای اینترنت باید در مقابل چشمان کاربران اینترنتی قرار گیرید.

رپورتاژ آگهی

نکته بسیار مهم در این موضوع این است که بنر های تبلیغاتی در سایت های خبری شاید چند روز اول برای کاربران وب سایت های خبری جذابیت داشته باشند به همین دلیل پیشنهاد اغلب کارشناسان تبلیغات این است که جایگزینی برای این نوع تبلیغات در بودجه تبلیغاتی مرکز خدماتی تان در نظر داشته باشید. یکی از جایگزین های بسیار کاربردی برای تبلیغات بنر در سایت های خبری استفاده از رپورتاژ آگهی(معرفی مرکز شما در قالب یک خبر) است.
چرا که در انتشار یک خبر تبلیغاتی یا رپورتاژ خبری شما می توانید در قالب یک خبر و بصورت نامحسوس به تبلیغات خود بپردازید این نکته را در نظر داشته باشید که خوانده شدن خبر شما در این حالت شانس بیشتری را برای دیده شدن برای مرکز خدمات درمانی شما ایجاد می نماید. این به این خاطر است که مخاطبان سایت های خبری به این موضوع عادت کرده اند اگر تیتر و مطلب شما تاثیر گذار باشد مورد مطالعه قرار خواهد گرفت .

تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی

تبلیغات آنلاین خدمات پزشکی - تبلیغات در شبکه های اجتماعی:

در سراسر دنیا ۹۲ درصد از افراد بزرگسال حداقل در یکی از شبکه های اجتماعی حساب کاربری داشته و ۷۸ درصد آنها در یکی از شبکه ها فعالانه حضور دارند و همچنین ۷۱٪ از خریداران تمایل به خرید از برندی دارند که به سرعت در رسانه های اجتماعی از آنها جواب می گیرند. برندهای بزرگ دنیا با تولید محتوای مرتبط و مناسب، از این رسانه های سودمند برای حفظ و افزایش محبوبیت خود به بهترین نحو بهره می برند. بنابراین این شبکه ها می توانند فرصت مناسبی برای کسب و کارها ایجاد نمایند تا برند خود را در ذهن کاربران حک نمایند و با آنها یک رابطه دوستانه دوطرفه برقرار کنند. تبلیغ شما بروی رسانه های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فروش‌تان داشته باشد. کارشناسان شما در مجموعه نگاه آرمانی می توانند در بازاریابی و تبلیغات بهتر شبکه های اجتماعی به شما کمک کنند.

اطلاع رسانی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی، این روزها به رشد خود ادامه می‌دهد و کسب‌وکارها هم برای بهره بردن از فواید آن درحال ملحق شدن به این اپلیکیشن شگفت‌انگیز هستند. اگر با تعجب از خودتان می‌پرسید که آیا معرفی شما باید در شبکه های اجتماعی باشد یا خیر، بدانید که راه درستی را در پیش گرفته‌اید. این را می‌گوییم چون دلایل این کار، کمی پیچیده‌تر از آن چیزی هستند که ممکن است فکر کنید.
بر اساس تحقیقی که از سوی شرکت تحقیقات بازار فارستر(Forrester)، اینستاگرام در مقایسه با فیسبوک یا توئیتر، از سطوح فوق‌العاده بالاتری (۴۰۰ درصد) در تعاملات کاربر- برند برخوردار است.

از طریق فرم زیر می توانید با کارشناسان مجموعه نگاه آرمانی در ارتباط باشید :