بازاریابی مدرن پزشکی


بازاریابی مدرن پزشکی


بازاریابی مدرن پزشکی، با پیشرفت روز افزون تکنولوژی به ویژه در حوزه سلامت الکترونیک(e-helth) مراجعین و بیماران حوزه پزشکی برای یافتن خدمات بهتر، از روش های بازاریابی مدرن پزشکی استفاده می کنند.
این روش بازاریابی نه تنها برای افراد جامعه و زنجیره سلامت مفید است؛ بلکه باعث افزایش شهرت، اعتبار و درآمد مراکز خدمات درمانی و پزشکی می گردد.
                                                                                                                                    

نگاه آرمانی پیشرو در بازاریابی در حوزه سلامت و ماکتینگ و برندینگ پزشکی:


مجموعه نگاه آرمانی از سال 1389 فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز تخصصی مارکتینگ و برندینگ خدمات درمانی و پزشکی با رویکرد ارائه خدمات بهینه در زنجیر سلامت کشور، آغاز نمود. این مجموعه دارای امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و از همه مهتر یک تیم اجرایی خلاق و متخصص در حوزه های بازاریابی مدرن پزشکی می باشد.
آقای مهندس صنم پور بنیانگذار مارکتینگ و برندینگ خدمات درمانی و مدیرعامل مجموعه نگاه آرمانی از دیرباز جزء فعالان عرصه بهداشت و درمان در سطوح  مدیریتی بوده اند. ما در طی سال ها فعالیت تخصصی در حوزه های بازاریابی پزشکی و صنایع وابسته، با یک چالش بسیار مهم در این بخش مواجه شدیم.
موضوع از این قرار بود؛ با اینکه جمعیت کشور رو به افزایش می باشد و بالطبع میزان ابتلا به بیماری به ویژه بیماری های نوظهور در بین افراد جامعه بیشتر شده، چرا بخش عمده ای از مراکز پزشکی و خدمات درمانی یا در حال ورشکستگی هستند و یا با کمترین پتانسیل کاری و درآمدی، با سختی های زیادی مواجه هستند؟ چرا برخی از مراکز خدمات درمانی برای جذب و افزایش بیماران خود به روشهای غیر حرفه ای روی آورده اند؟

راه حل یک چالش مهم:


ما با کمک تیم تحقیقات بازار مجموعه نگاه آرمانی و جستجو در بازار پزشکی و در نهایت با کمک بیش از 10 سال تجربه تخصصی خود در بازار کسب و کار خدمات درمانی، پاسخ این سوالات را دریافتیم. حلقه مفقوده در حوزه بازاریابی پزشکی و خدمات درمانی، استفاده از روشهای درست بازاریابی بر اساس متدولوژی روز دنیا می باشد. روشهایی که به یک مرکز پزشکی کمک می کنند تا در نگاه مخاطب هدف شان، بهتر و بیشتر دیده شوند. چرا که امروزه با افزایش دغدغه های زندگی شهری، افزایش ترافیک و کمبود وقت، افراد جامعه برای دریافت خدمات پزشکی بجای آنکه از خانه بیرون بزنند و  پزشک یا مرکز خدمات درمانی خود را بیابند، با چند کلیک ساده و سریع در فضای وب و اینترنت به پی جوئی پزشک خود می پردازند

نگاه آرمانی


مجموعه نگاه آرمانی به عنوان پیشرو در حوزه بازاریابی مدرن پزشکی و خدمات درمانی، برای حل این مشکل پلن های جذاب و جالبی برای شما پیشنهاد می کند. این پلن ها که شامل طراحی، اجرا و  پیاده سازی سیستم های دیجیتال مارکتینگ پزشکی، تدوین بازاریابی کامل پزشکی و مدیریت شهرت پزشکی می باشند، مراکز پزشکی شما را به راحتی و با دسترسی زیاد در شعاع دید میلیونها مخاطب هدف در سراسر کشور قرار خواهد داد.

این شیوه جدید بازاریابی که به بازاریابی مدرن پزشکی معروف است شهرت و اعتبار شما را در کمترین زمان ممکن به اطلاع بیشترین افراد ممکن در سراسر کشور می رساند.

چرا بازاریابی مدرن پزشکی؟؟


یکی از ابزارهای مهم در بازاریابی مدرن پزشکی؛ طراحی سیستم های دیجیتال مارکتینگ پزشکی می باشد. استفاده از این روشها کمک می کند تا به مشتریان نزدیک تر شویم، درک بهتری نسبت به آنها داشته باشیم و در نهایت ارتباط خودمان را با آنها حفظ کنیم. با برقراری این ارتباطات و با کمک موتورهای جستجو در فضای وب و رسانه های جمعی، موقعیت اجتماعی و اعتبار مرکز پزشکی شما، در دید مخاطب هدف تان به شدت افزایش خواهد یافت.

بازاریابی مدرن پزشکی


اگر به بازاریابی مدرن پزشکی توجه نکنم چه می شود؟

ما با تمام تجربه 20 ساله خود در حوزه های بازاریابی در حوزه سلامت و بازاریابی مدرن پزشکی در پاسخ به این سوال می گوییم:
در ظاهر و در کوتاه مدت اتفاق محسوسی نخواهد افتاد ولی شاید سرنوشت مرکز پزشکی و خدمات درمانی شما در آینده ی نزدیک و با پذیرش تغییر در سبک و شیوه های بازاریابی توسط رقبا و ورود آنها به عرصه های بازاریابی نوین، سرنوشت نسل منقرض شده دایناسورها باشد. چرا که گفته می شود اگر آنها نیز با تغیرات محیطی همسو می شدند شاید به سمت انقراض و نابودی نمی رفتند. 

بگذارید به شما کمک کنیم تا در نبرد بازاریابی در حوزه سلامت برنده باشید

امروزه مسئله این نیست که شما برای موفقیت و شناساندن سازمان خود آیا از دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده اید یا نه؛بلکه این موضوع مهم است که حضور شما چقدر قوی و پر رنگ است.
برای موفقیت در دنیای اینترنت، شما نیاز به یک استراتژی کامل و جامع دارید که شامل طراحی وب سایت پزشکی پاسخگو مبتنی بر بازاریابی، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری، تبلیغات سایتهای پربازدید، بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو و بهینه سازی سایت پزشکی)، شبکه های اجتماعی خدمات پزشکی، مدیریت شهرت پزشکی و ده ها تکنیک بازاریابی آنلاین است. تمام استراتژی های آنلاین باید با یکدیگر همکاری کنند تا فرآیند بازاریابی دیجیتال شما نتیجه دهد.

ما در حوزه بازاریابی دیجیتال خدمات درمانی تخصص داریم؛ پس اجازه دهید تیم مارکتینگ مجموعه نگاه آرمانی به شما در طرای یک سیستم حرفه ای در حوزه بازاریابی مدرن پزشکی و خدمات درمانی کمک کند.

مهدی صنم پور

بنیانگذار و مدیرعامل مجموعه نگاه آرمانی
۱۴ سال سابقه فعالیت حرفه ای به عنوان سوپروایزر
مدیر داخلی و مدیر بازاریابی آزمایشگاه ها و مراکز خدمات درمانی معتبر
مبدع و مبتکر روش های نوین بازاریابی و تبلیغات سازمان های خدمات درمانی
بنیانگذار و مدرس تکنولوژی نوین موفقیت کادر درمانی
و ...
مشاهده رزومه کامل مهدی صنم پور

آیا بازاریابی اخلاقی پزشکی؛ همان چیزی است که دنبال آن هستید !

   

درباره بازاریابی اخلاقی پزشکی بیشتر بدانید