بازاریابی خدمات درمانی
سمینار سلام حال خوب در شیراز
۱۳۹۷-۰۶-۱۰
بازاریابی خدمات درمانی
اصول ارتباطات انسانی
۱۳۹۷-۰۶-۱۰

رونمایی از کتاب پرواز عقابهای سفید

بازاریابی خدمات درمانی

 مراسم رونمایی از کتاب ” پرواز عقابهای سفید” ؛ تالیف مهدی صنم پور سه شنبه ۳۰ مرداد ماه در سالن همایش سعدی، شیراز توسط جناب آقای پروفسور محمد علی فقیهی در جمع بسیاری از شرکت کنندگان، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری “درمان پرس”  مراسم رونمایی از کتاب” پرواز عقابهای سفید” با حضور پروفسور فقیهی، خانم دکتر قائدشرفی، آقای دکتر خرمدل و تنی چند از اساتید دانشگاه و جمع کثیری از علاقمندان به آقای مهدی صنم پور که یک مربی بهبود فردی، سخنران انگیزشی و اولین حامی بیماران خاص در کشور می باشند، برگزار شد.

” پرواز عقابهای سفید” اولین و تنها کتابی است که در حوزه موفقیت کاربردی و گام به گام، ویژه پرسنل و کارکنان خدمات درمانی در کشور تالیف شده است. این کتاب که توسط نویسنده آن، به خانواده بزرگ خدمات بهداشتی- درمانی تقدیم شده، علاوه بر آنکه بر پایه ایجاد انگیزه برای موفقیت افراد تدوین شده است، به ذکر دستورالعمل های گام به گام و کاملا کاربردی برای دستیابی افراد به هر هدفی می پردازد.

 

بازاریابی خدمات درمانی

رونمایی از کتاب پرواز عقابهای سفید

 

استاد مهدی صنم پور؛ نویسنده کتاب ” پرواز عقابهای سفید”، در این کتاب به تشریح یک تئوری جدید در حوزه موفقیت می پردازند و بر این موضوع تاکید دارد که: درون همه افراد جهان به طور مشترک، قدرتی وجود دارد که آنها را قادر می سازد در هر کاری که می خواهند موفق باشند. ایشان در این تئوری که ” تکنولوژی قدرت درون” نام دارد، به صورت کاملا کاربردی و به زبان ساده به مخاطب می آموزند؛ چگونه او نیز می تواند به هدف هایی که در ذهن خود دارد دست یابد؟!

کتاب ” پرواز عقابهای سفید” از سری کتابهای ” بهترین خودت باش” از اواسط شهریور ماه در کتاب فروشی های معتبر در دسترس خوانندگان خواهد بود.

همچنین شما می توانید برای دریافت اولین نسخ های کتاب با ارسال رایگان در سراسر کشور در وبسایت: www.mehdisanampour.com   ثبت نام فرمایید.

گفتنی ست رونمایی از کتاب “پرواز عقابهای سفید” همزمان با سمینار بزرگ شیراز، با عنوان ” سمینار سلام حال خوب” در تاریخ سی ام مرداد ماه  با سخنرانی آقای مهدی صنم پور برگزار شد.

 

بازاریابی خدمات درمانی

رونمایی از کتاب پرواز عقابهای سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازاریابی خدمات درمانی
عضویت در خبرنامه نگاه آرمانی
به خانواده بزرگ نگاه آرمانی بپیوندید
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود
X   نمیدونید! چقدر خوشحالیم که اینجایید...
  امیدواریم اونقدر قوی باشید که بتونیم بزودی با هم همکار باشیم
X   از اینکه اینجایید به شما تبریک می گوئیم!
  چون شما جزء اندک مدیران خوش فکری هستید که برای توسعه برند سازمانی خود اقدام کرده اید.
از اینکه اینجایید خیلی خوشحالیم!
با عرض پوزش در حال بارگذاری دوره آموزشی رایگان برای شما عزیزان هستیم.
لطفا در روزهای آتی به این صفحه مراجعه کنید و یا با درج ایمیل خود؛ از ارسال این دوره رایگان بهره مند شوید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود