بازاریابی نوین پزشکی

 با پیشرفت روزافزون تکنولوژی به ویژه در حوزه سلامت الکترونیک(e-health) مراجعین و بیماران حوزه پزشکی برای یافتن خدمات بهتر،‌‌ از‌ روش‌های بازاریابی نوین پزشکی استفاده می‌کنند. این روش بازاریابی نه تنها برای افراد جامعه و زنجیره سلامت مفید است بلکه باعث افزایش شهرت، اعتبار و درآمد مراکز خدمات درمانی و پزشکی می‌گردد.

                                                                                                                                    

پیشرو در برندینگ و بازاریابی مطب :

مجموعه نگاه آرمانی از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز تخصصی برندینگ و بازاریابی خدمات درمانی با رویکرد ارائه خدمات بهینه در زنجیر سلامت کشور، آغاز نمود. این مجموعه دارای امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و از همه مهتر یک تیم اجرایی خلاق و متخصص در حوزه های بازاریابی نوین پزشکی می باشد.

آقای مهندس صنم پور بنیانگذار مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی و مدیرعامل مجموعه نگاه آرمانی از دیرباز جزء فعالان عرصه بهداشت و درمان در سطوح  مدیریتی بوده اند. ما در طی سال ها فعالیت تخصصی در حوزه های بازاریابی پزشکی و صنایع وابسته، با یک چالش بسیار مهم در این بخش مواجه شدیم. موضوع از این قرار بود؛ با اینکه جمعیت کشور رو به افزایش می باشد و بالطبع میزان ابتلا به بیماری به ویژه بیماری های نوظهور در بین افراد جامعه بیشتر شده، چرا بخش عمده ای از مراکز پزشکی و خدمات درمانی یا در حال ورشکستگی هستند و یا با کمترین پتانسیل کاری و درآمدی، با سختی های زیادی مواجه هستند؟ چرا برخی از مراکز خدمات درمانی برای جذب و افزایش بیماران خود به روشهای غیر حرفه ای روی آورده اند؟

 

راه حل یک چالش مهم:

ما با کمک تیم تحقیقات بازار مجموعه نگاه آرمانی و جستجو در بازار پزشکی و در نهایت با کمک بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی خود در بازار کسب و کار خدمات درمانی، پاسخ این سوالات را دریافتیم. حلقه مفقوده در حوزه بازاریابی پزشکی و بازاریابی خدمات درمانی، استفاده از روشهای درست بازاریابی بر اساس متدولوژی روز دنیا می باشد. روشهایی که به یک مرکز پزشکی کمک می کنند تا در نگاه مخاطب هدف شان، بهتر و بیشتر دیده شوند. چرا که امروزه با افزایش دغدغه های زندگی شهری، افزایش ترافیک و کمبود وقت، افراد جامعه برای دریافت خدمات پزشکی بجای آنکه از خانه بیرون بزنند و  پزشک یا مرکز خدمات درمانی خود را بیابند، با چند کلیک ساده و سریع در فضای وب و اینترنت به پی جوئی پزشک خود می پردازند.

مجموعه نگاه آرمانی به عنوان پیشرو در حوزه بازاریابی نوین پزشکی و خدمات درمانی، برای حل این مشکل پلن های جذاب و جالبی برای شما پیشنهاد می‌کند. این پلن ها که شامل طراحی، اجرا و  پیاده سازی سیستم‌های دیجیتال مارکتینگ پزشکی، تدوین بازاریابی کامل پزشکی و مدیریت شهرت پزشکی می‌باشند، مراکز پزشکی شما را به راحتی و با دسترسی زیاد در شعاع دید میلیون‌ها مخاطب هدف در سراسر کشور قرار خواهد داد.

این شیوه جدید بازاریابی که به بازاریابی‌نوین‌پزشکی معروف است،
شهرت و اعتبار شما را در کمترین زمان ممکن به اطلاع بیشترین افراد ممکن در سراسر کشور می‌رساند.

 

چرا بازاریابی نوین پزشکی؟؟

یکی از ابزارهای مهم در بازاریابی نوین پزشکی؛ طراحی سیستم های دیجیتال مارکتینگ پزشکی می باشد. استفاده از این روشها کمک می کند تا به مشتریان نزدیک تر شویم، درک بهتری نسبت به آنها داشته باشیم و در نهایت ارتباط خودمان را با آنها حفظ کنیم. با برقراری این ارتباطات و با کمک موتورهای جستجو در فضای وب و رسانه های جمعی، موقعیت اجتماعی و اعتبار مرکز پزشکی شما، در دید مخاطب هدف تان به شدت افزایش خواهد یافت.

بازاریابی خدمات درمانی

بازاریابی نوین پزشکی

اگر به بازاریابی نوین پزشکی توجه نکنم چه می شود؟

ما با تمام تجربه ۲۰ ساله خود در حوزه‌های بازاریابی در پاسخ به این سوال می‌گوییم: در ظاهر و در کوتاه مدت اتفاق محسوسی نخواهد افتاد
ولی شاید سرنوشت مرکز پزشکی و خدمات درمانی شما در آینده‌ی نزدیک و با پذیرش تغییر در سبک و شیوه‌های بازاریابی توسط رقبا و ورود آنها به عرصه‌های بازاریابی نوین، سرنوشت نسل منقرض شده دایناسورها باشد.
چرا که گفته می‌شود اگر آنها نیز با تغیرات محیطی همسو می‌شدند شاید به سمت انقراض و نابودی نمی‌رفتند. 

 


بگذارید به شما کمک کنیم تا در نبرد آنلاین بازاریابی پزشکی برنده باشید

امروزه مسئله این نیست که شما برای موفقیت و شناساندن سازمان خود آیا از دیجیتال‌مارکتینگ استفاده کرده‌اید یا نه؛

بلکه این موضوع مهم است که حضور شما چقدر قوی و پر رنگ است.‌
برای موفقیت در دنیای اینترنت، شما نیاز به یک استراتژی کامل و جامع دارید که شامل طراحی وب سایت جذاب پزشکی پاسخگو مبتنی بر بازاریابی، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری، تبلیغات سایتهای پربازدید، بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو و بهینه سازی سایت پزشکیشبکه های اجتماعی خدمات پزشکی، مدیریت شهرت پزشکی و ده ها تکنیک بازاریابی آنلاین است. تمام استراتژی های آنلاین باید با یکدیگر همکاری کنند تا فرآیند بازاریابی دیجیتال شما نتیجه دهد.

ما در حوزه بازاریابی دیجیتال خدمات درمانی تخصص داریم؛ پس اجازه دهید تیم مارکتینگ مجموعه نگاه آرمانی به شما در اجرای یک سیستم حرفه ای در حوزه بازاریابی نوین پزشکی و خدمات درمانی کمک کند.

 
 
نگاه آرمانی پیشرو در برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی خدمات درمانی

مهندس مهدی صنم پور

بنیانگذار و مدیرعامل مجموعه نگاه آرمانی

۱۴ سال سابقه فعالیت حرفه ای به عنوان سوپروایزر، مدیر داخلی و مدیر بازاریابی آزمایشگاه ها و مراکز خدمات درمانی معتبر

مبدع و مبتکر روش های نوین بازاریابی و تبلیغات سازمان های خدمات درمانی

بنیانگذار و مدرس تکنولوژی نوین موفقیت کادر درمانی
و ...
مشاهده رزومه کاملمهندس مهدی صنم پور

 

مراحل بازاریابی اخلاقی پزشکی

آیا بازاریابی اخلاقی پزشکی؛ همان چیزی است که دنبال آن هستید !

   

درباره بازاریابی اخلاقی پزشکی بیشتر بدانید

و یا با شماره های با ما در ارتباط باشید.


بازاریابی خدمات درمانی
عضویت در خبرنامه نگاه آرمانی
به خانواده بزرگ نگاه آرمانی بپیوندید
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود
X   نمیدونید! چقدر خوشحالیم که اینجایید...
  امیدواریم اونقدر قوی باشید که بتونیم بزودی با هم همکار باشیم
X   از اینکه اینجایید به شما تبریک می گوئیم!
  چون شما جزء اندک مدیران خوش فکری هستید که برای توسعه برند سازمانی خود اقدام کرده اید.
از اینکه اینجایید خیلی خوشحالیم!
با عرض پوزش در حال بارگذاری دوره آموزشی رایگان برای شما عزیزان هستیم.
لطفا در روزهای آتی به این صفحه مراجعه کنید و یا با درج ایمیل خود؛ از ارسال این دوره رایگان بهره مند شوید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود